به گزارش افکارنیوز،

محمدرضا آزادی درباره قهرمانی  تراکتور  در جام حذفی و برتری این تیم مقابل استقلال، اظهار داشت: برای هر دو تیم بازی سختی بود. اما خداراشکر توپ‌های ما درون دروازه جای گرفت. بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و سر جلوی توپ می‌گذاشتند تا امسال را با جام تمام کنیم.

اخبار ورزشی- وی در مورد اعتراض استقلالی‌ها به داور در چند صحنه ادامه داد: به نظرم داوری برای هر دو تیم خیلی خوب بود و تیم داوری همه تمرکزش را گذاشته بود تا بازی خوبی از آب در بیاید. نتیجه ما اصلا ربطی به داوری ندارد، چون خیلی تلاش کردیم. البته استقلال هم تیم قابل احترامی است و آنها هم خوب بازی کردند اما آن روز، روز ما بود و بهتر بودیم و کسب یک جام در این فصل حق هوادارانمان بود.

بازیکن تیم فوتبال تراکتور درباره اعتراض هنگام تعویض کفت: نیمه دوم به زمین آمده بودم و مجددا تعویض شدم. از این قضیه خیلی ناراحت شدم. البته این تعویض کاملاً تاکتیکی بود، آن لحظه اعتراض هم کردم اما به هر حال این قضیه به نفع تیم بود و من هم احترام می‌گذارم.

وی در رابطه با جشن قهرمانی که در تبریز برپا شد گفت: هواداران واقعا لطف کردند همه جوره تشویق کردند، حتی به فرودگاه آمدند و ما را شرمنده خود کردند.

آزادی در پایان درباره اینکه فصل بعد در تراکتور می‌ماند یا خیر خاطرنشان کرد: با صحبت‌هایی که با باشگاه داشتم و با توجه به اینکه به توافق نرسیدیم باید جدا شوم. دل کندن از مردم تبریز برای من خیلی سخت است. همیشه آرزو داشتم که پیراهن تراکتور را بر تن کنم و به آن هم رسیدم، اما متاسفانه نمی‌توانم فصل آینده کنارشان باشم و مقصد بعدی من هم هنوز مشخص نیست.