به گزارش افکارنیوز،

محمد نوازی در مورد اینکه از وضعیت حال حاضر  شهرخودرو  راضی هست یا خیر اظهار داشت: چرا راضی نباشیم؟ همه چیز خوب است. البته نمی‌توان منکر این شد که شروع کار سختی‌هایی دارد اما باید تحمل کنیم تا همگی برای شروع یک لیگ خوب هماهنگ شویم.

اخبار ورزشی- وی افزود: قبل از شروع لیگ بیستم ، بازی‌های آسیایی را در پیش داریم که در شرایط فعلی، واقعا کار سختی آنجا داریم. الان در وضعیت شیوع کرونا و مسائلی که می‌بینید، باید امیدوارم بتوانیم نتایج قابل قبولی بگیریم و بعد از آن بیشترین وقت‌مان را برای لیگ برتر بگذاریم.

او در مورد اینکه به طور کامل چه کسی از شهر خودرو جدا شده است ادامه داد: فعلاً فقط میلاد سرلک از تیم ما جدا شده و به پرسپولیس رفته است. بقیه بچه‌ها در کنارمان هستند و قرار شده مدیرعامل باشگاه، باز هم بازیکنان جدیدی جذب کند. از طرفی تلاش می‌کنیم تا بازیکنان فعلی را هم حفظ کنیم. خداراشکر پایه و اساس تیم خوب است. امیدوارم مردم و مسئولان مشهد و همچنین مالک باشگاه، حمیداوی کمک کنند تا یک تیم خوب به لیگ برتر معرفی کنیم.

مربی شهرخودرو در مورد اینکه سیدمهدی رحمتی قصد خرید دروازه‌بان جدید دارد یا خیر، گفت: راستش را بخواهید دنبال چنین موضوعی هستیم، اما متاسفانه بازیکنانی که می‌خواستیم، پیشنهادات خوبی داشتند و باید ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.