به گزارش افکارنیوز،

باشگاه یوونتوس که گونسالو ایگواین آرژانتینی را به خواست آندره‌آ پیرلو در لیست خروجی‌اش قرار داده، در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مهاجم است. در همین راستا گفته می‌شود مدیران این باشگاه ایتالیایی لوئیس سوارس از بارسلونا، ادینسون کاوانی از پاری‌سن‌ژرمن و آلوارو موراتا از اتلتیکومادرید را به‌عنوان گزینه‌های مدنظر خود جهت تقویت خط حمله بانوی پیر در نظر دارند.

اخبار ورزشی- شبکه رادیویی «کادنا کوپه» اسپانیا خبر داد اتلتیکومادرید برنامه‌ای برای فروش آلوارو موراتا به یوونتوس در این تابستان ندارد. یوونتوس می‌خواهد مهاجم پیشین خود را به تورین بازگرداند، اما این مهاجم اسپانیایی علاقه‌مند است در واندا متروپولیتانو بماند. دیه‌گو سیمئونه و مدیران باشگاه اتلتیکومادرید هم نسبت به حفظ موراتا مصمم هستند، مهاجمی که فصل گذشته در 44 بازی آمار 16 گل زده را از خود برجای گذاشت.

آلوارو موراتا بین سال‌های 2014 تا 2016 در یوونتوس عضویت داشت و در 93 بازی 27 گل به ثمر رساند و همین درخشش باعث شد تا رئال مادرید با فعال کردن بند 30 میلیون یورویی بازخرید این بازیکن، او را در تابستان 2016 به سانتیاگوبرنابئو بازگرداند.

اوضاع در فصل 17-2016 آنطور که موراتا می‌خواست پیش نرفت و با وجود اینکه زیدان خیلی به او بازی نمی‌داد، موفق شد در 43 بازی 20 گل به ثمر برساند. در نهایت او در تابستان 2018 با قراردادی به ارزش 60 میلیون یورو به چلسی پیوست و پس از 18 ماه حضور در این تیم انگلیسی در ژانویه 2019 به طور قرضی به اتلتیکومادرید پیوست و در ادامه قراردادش با این باشگاه قطعی شد.