به گزارش افکارنیوز،

بهروز رهبری‌فرد، کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس مهمان ما بود و به سؤالات مطرح شده از سوی مخاطبان روزنامه در صفحه اینستاگرام خبرورزشی پاسخ داد. او در بخش‌هایی از حرف‌هایش گفت: «پرسپولیس بازیکنانی را گرفت که در این سال‌ها نام‌شان را زیاد می‌شنیدیم. مثلاً حامد لک و سعید آقایی بار‌ها برای حضور در پرسپولیس کاندیدا شده بودند و حالا این اتفاق افتاده که آن‌ها به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شوند.»
اخبار ورزشی- او همچنین در مورد دلایل اختلاف بین گل‌محمدی و مهدی رسول‌پناه مدیرعامل باشگاه گفت: «من نمی‌دانم دقیقاً مشکل گل‌محمدی در داخل تیم چیست، اما تصور می‌کنم این شرایط باید خیلی زود تغییر کند. من و یحیی در این باشگاه بازی کردیم و با شرایطش آشنا هستیم. همه ما می‌دانیم هیچ وقت در پرسپولیس پولی وجود ندارد و بعد از امیر عابدینی هیچ مدیر خوبی به این باشگاه نیامد. از این‌رو نباید نسبت به این موضوع واکنش نشان دهیم و مطمئناً هر واکنشی می‌تواند حواشی باشگاه را بیشتر کند.»

رهبری‌فرد سپس به نقل خاطره‌ای از مهدی مهدوی‌کیا پرداخت و گفت: «من یکسری ارقام عجیب و غریب برای حضور فوتبالیست‌ها در پرسپولیس می‌شنوم، اما باید بدانید بازی در استقلال و پرسپولیس با همه باشگاه‌ها فرق دارد. یک روزی استانکو به حمید درخشان گفته بود آقای گل امید‌ها را به پرسپولیس بیاور. چون مهدی مهدوی‌کیا بچه محل‌مان بود، من او و خانواده اش را به خوبی می‌شناختم. به او پیشنهاد دادم و گفتم بیا پرسپولیس. مهدی با لحن خودش گفت: من نمی‌آیم پرسپولیس، چون می‌ترسم خراب شوم. آن زمان حتی بازی در پرسپولیس برای بازیکنان باکیفیت و ستاره‌ای مثل مهدوی‌کیا هم سخت بود و ما به سختی توانستم او را جذب کنیم. حالا وقتی می‌شنوم یک بازیکنی قرارداد میلیاردی می‌بندد، تعجب می‌کنم. البته سقف قرارداد در فوتبال موضوع بسیار پیش پا افتاده و بدی است ولی به نظر من هر کسی باید به اندازه توانایی‌ها و شایستگی‌ها و ارزشی که دارد، پول بگیرد. اگر با فوتبالیستی ۱۰ میلیارد تومان قرارداد می‌بندند، باید به اندازه همان ۱۰ میلیارد تومان در زمین بازی بازدهی داشته باشد و هواداران را خوشحال کند. یک زمانی قرارداد من ۴ میلیون تومان بود و قرارداد کریم باقری ۱۰۰ میلیون تومان. وقتی این موضوع را به عابدینی و علی پروین گفتیم آن‌ها اعتقاد داشتند اگر به کریم باقری ۴ میلیون بدهند از پرسپولیس می‌رود و ارزش آن بازیکن که ملی‌پوش بود هم از من بیشتر است. حالا فکر می‌کنم باید همین شرایط در حال حاضر هم باشد و بازیکنان براساس ارزشی که دارند، پول بگیرند.»

مدافع اسبق پرسپولیس همچنین در مورد اختلافاتش با علی پروین گفت: «پروین مرا به پرسپولیس نیاورد و این باور غلطی است که در میان فوتبالی‌ها وجود دارد. من زمان او هم از پرسپولیس کنار نرفتم، اما در این میان همیشه احترام علی‌آقا را داشتم و از او چیز‌های زیادی یاد گرفتم، اما یکسری مسائل مثل شرکت پیشکسوتان وجود دارد که بین من و علی‌آقا اختلاف نظر ایجاد کرده است. من فکر می‌کنم از آنجا که ما بچه‌محل هستیم، شبیه هم رفتار می‌کنیم و مثل همدیگر هستیم؛ پس نمی‌توانیم به خوبی با هم بسازیم، اما به هر حال علی‌آقا همیشه بزرگ‌تر من است و احترامش واجب.»

او در بخش دیگری از حرف‌هایش به تمجید از فرهاد مجیدی پرداخت و افزود: «فرهاد یک سرمایه برای فوتبال ما به حساب می‌آید و نباید این سرمایه‌ها را به راحتی از دست بدهیم. من به آبی و قرمز کاری ندارم، فقط می‌گوییم باید کمک کنیم تا فرهاد مجیدی یک مربی بزرگ شود. یک روزی من از حضور علیرضا منصوریان و یحیی گل‌محمدی روی نیمکت استقلال و پرسپولیس انتقاد داشتم، چون تجربه نداشتند و دیدید که هر دو نفر سوختند، اما حالا شرایط فرق کرده و باید از این سرمایه‌ها حمایت کرد.»