به گزارش افکارنیوز،

یادآوری عقد قراردادهای داخلی در دهه هشتاد در دفتر شخصی علی فتح اله زاده در محدوده خیابان لارستان و تمدید یا عقد قرارداد با بازیکنان استقلال در دفتر شخصی سید پندار توفیقی در میدان پیروزان جزو رسوم غیرمعمول باشگاه استقلال است که این روزها باز هم به آنها رجوع شده است!

اخبار ورزشی- قراردادهایی که در نیمه شب بسته می شدند و برای نمونه صبح روز بعد تصویر جواد نکونام بیرون می آمد که ساعت ۱۲ نیمه شب وارد دفتر علی فتح اله زاده شده و ساعت ۱ بیرون آمده است و یا قراردادهایی که در دوران مدیرعاملی سید رضا افتخاری به پندارتایم معروف شده بود و همه و همه در دفاتر شخصی این افراد بسته می شدند!

این در حالی است که باشگاه استقلال در یکی از مناطق بالای شهر ساختمانی ۵ طبقه دارد که یکی دو طبقه اش تقریبا استفاده چندانی هم ندارد ولی مسئولان باشگاه ترجیح می دهند با بازیکنان مدنظرشان خارج از باشگاه قرار بگذارند! در حالی که دیگر باشگاه های لیگ برتری همواره تصاویر بازیکن تازه وارد با پیراهن جدیدشان را در دفتر باشگاه منتشر می کنند.

این بهانه که استقلالی ها مبلغی برای اجاره دفتر در بخش تجاری هتل لاکچری آزادی پرداخت نمی کنند چون معاونت اقتصادی باشگاه همان جا یک دفتر دارد توجیه به شدت غلطی است که این روزها از زبان برخی معاونان باشگاه یا شخص سعادتمند می شنویم! سعادتمند تصور می کند محمدرضا زنوزی، محمدرضا ساکت، رسول پناه و سایر مدیران عامل باشگاه استقلال دفتر شخصی یا محلی برای گردهمایی با بازیکنان و مدیربرنامه های شان ندارند که این قرارها را در محیطی غیر از ساختمان باشگاه تنظیم و برگزار می کنند؟

احمد سعادتمند در مدت زمان کوتاهی که به مدیرعاملی باشگاه استقلال درآمده اقداماتی از این دست کم نداشته و یکی از آنها سفر بی موقع به ایتالیا برای بازگرداندن استراماچونی بود! تصمیمی که به زعم برخی پیشکسوتان استقلال منجر به ناراحتی مجیدی، برهم ریختن آرامش تیم و در نهایت از دست رفتن یک جام برای قراردادن در کلکسیون جام های حذفی پرافتخارترین تیم ایران در این تورنمنت شد!