به گزارش افکارنیوز، هیئت مدیره به وضوح در مقابل فتح اللهزاده جبهه گیری کرده و حتی اجازه نمیدهد تا این سه هفته به پایان برسد و فتح اللهزاده آن طور که خودش گفته، برود!

مطرح شدن نام اولیایی به عنوان گزینه جانشین فتح الله‌زاده مانند جرقه‌ای بود به انبار باروت بازیکنان استقلال که در سه ماه اخیر سنگین‌ترین فشار روحی و جسمی را تحمل کرده بودند.

جالب آنکه این موضوع، درست پیش از بازی حساس استقلال و شاهین بوشهر به اطلاع بازیکنان و کادر فنی رسید و موجب آشفتگی رختکن استقلال شد.

به گزارش انتخاب، زمانی که بازیکنان استقلال برای حرکت به سمت ورزشگاه بوشهر از هتل محل اقامت خود بیرون آمدند؛ پیش از سوار شدن به اتوبوس برخی بازیکنان این تیم پیامکی خبری دریافت کردند؛ پیامکی که حاوی متنی کوتاه اما بحثبرانگیز بود؛ «مذاکره رسمی احمد رسولی‌نژاد و کاظم اولیایی برای قبول مسوولیت مدیرعاملی استقلال!»


این پیامک جنجالی در کمتر از چند دقیقه بین تمام بازیکنان استقلال پخش شد، پرویز مظلومی که از هیچ چیز مطلع نبود، با اشاره بهتاش فریبا در جریان ماجرا قرار گرفت، از چهره تک تک بازیکنان و اعضای کادر فنی استقلال پیدا بود که کسی در حالت طبیعی به سر نمی‌برد، برخلاف فضای دوستانه زمان صرف ناهار در هتل، چهره هیچ یک از کاروان استقلالی‌ها آرام نبود؛ اتوبوس بازیکنان استقلال که وارد ورزشگاه شد، منصور پورحیدری با صدای بلند به همه تذکر داد تا سریع به رختکن بروند.

پرویز مظلومی که کاملا تمرکز خود را از دست داده بود، با بهتاش فریبا و منصورپورحیدری مشغول صحبت در گوشه‌ای از رختکن بودند، مدد جباری که وسائل استقلالی‌ها را به رختکن آورد در ورودی بسته شد تا کادر فنی مسائل فنی را به بازیکنان گوشزد کند و تاکتیک استقلال برای این بازی مشخص شود.

زمزمه‌های پنهانی بازیکنان مظلومی را کلافه کرده بود، به همین علت سرمربی استقلال از بازیکنان خواست چند دقیقه‌ای همه چیز را فراموش کنند، اما بازیکنان نتوانستند خود را کنترل کنند، حنیف عمراه‌زاده که از شنیدن این خبر به شدت شوکه شده بود، به دلیل اختلافات گذشته با کاظم اولیایی لب به اعتراض باز می‌کند، مظلومی و پورحیدری به بازیکنان توصیه می‌کنند این مساله را فراموش کنند تا بازی مهم و حساس شاهین بوشهر سپری شود اما تلاش برای خاموش کردن نارضایتی بازیکنان بی‌فایده است.

مظلومی شروع به تقسیم وظایف بازیکنان می‌کند تا آن‌ها تکلیف خود را در بازی برابر شاهین بدانند اما زمزمه‌های بازیکنان ادامه دارد، برخی بازیکنان به نفر کناری خود می‌گویند: «مجیدی می‌دانست داستان از چه قرار است که رفت!» و در جواب می‌شنود: «من که فقط سه بازی دیگر استقلالی هستم بعد خداحافظ شما!»

پورحیدری تمام این مکالمه‌ها را می‌شنود اما نگاهش را به سمت دیگری مشغول می‌کند تا مجبور نشود با بازیکنان رو برو شود، فضای رختکن استقلال نشانه‌ای از انسجام برای پیروزی ندارد به همین دلیل موضوع را به اطلاع مدیرعامل می‌رسانند، فتح ا…‌زاده تلاش می‌کند با خبر واریز پاداش قهرمانی جام حذفی به حساب بانکی بازیکنان فضا را عوض کند اما تلاش مدیرعامل هم بی‌تاثیر است.

بازی که تمام شد؛ مدیر رسانه‌ای استقلال از بازیکنان می‌خواهد کسی صحبت نکند، منصور پورحیدری بازیکنان را کنترل می‌کند تا بدون دردسر وارد رختکن شوند، پرویز مظلومی از فرط ناراحتی نمی‌تواند عصبانیت خود را پنهان کند، اما برای آرام نگه داشتن فضا همه چیز در سکوت سپری می‌شود، برخی بازیکنان که طاقت ندارند از موبایل خود دور بمانند، تلفن همراه خود را روشن می‌کنند، صدای زنگ پیامک‌های دریافتی سکوت رختکن را می‌شکند، انگار قرار نیست اردوی استقلال رنگ آرامش را به خود ببیند، سایت‌های خبری برای مشترکین خود خبر مذاکره رئیس هیات مدیره با علیرضا منصوریان را ارسال کردند.

بازار شایعه در اردوی استقلال بیداد می‌کند؛ پورحیدری از بازیکنان می‌خواهد کسی در این باره اظهارنظر نکند تا تکلیف روشن شود، رختکن خالی می‌شود همه به داخل اتوبوس می‌روند تا با اولین پرواز بوشهر - تهران به خانه برگردند، هیچ حرفی بین کادر فنی و بازیکنان رد و بدل نمی‌شود. تنها جمله‌ای که در اتوبوس شنیده می‌شود زمان تمرین روز دوشنبه استقلالی‌ها در تهران است.

بازیکنان استقلال خود رابا تلفن همراهشان سرگرم میکنند تا شاید از میان پیامکهای دریافتی خبری تازه پیدا کنند، روز پرحادثه استقلال تمام میشود، صبح دوشنبه شایعات و حرفهای درگوشی روز گذشته در قالب گزارشهای خبری در پیشانی تمامی نشریات ورزشی کشور نقش بسته است، واکنشها یکی پس از دیگری روی خروجی خبرگزاریها منتشر میشود. مهمترین حرف از زبان فتح ا...زاده مطرح میشود: دوست ندارند استقلال قهرمان شود!