به گزارش افکارنیوز،

مرتضی کرمانی مقدم با اشاره به عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: یحیی گل‌محمدی امسال تیم را با نظر خودش بسته و بازیکنان هم طبق فهرست او جذب شدند. از دید من تیم امسال نسبت به فصل قبل بهتر بسته شده است و می‌تواند دوباره روزهای خوب را تکرار کند.

اخبار ورزشی- وی در مورد جدایی مهدی ترابی و علی علیپور از پرسپولیس افزود: هر ۲ بازیکنان خوبی بودند که برای تیم زحمت کشیدند اما نباید به آنها خورده گرفت چرا که آنها به دنبال پیشرفت بودند و از تیم جدا شدند اما مدیریت باید پاسخگو باشد که چرا بدون اینکه باشگاه سودی از قرارداد این بازیکنان ببرد، آنها از پرسپولیس رفتند؟

پیشکسوت سرخپوشان تصریح کرد: تمام بازیکنانی که جذب شدند از بهترین نفرات تیم‌های خود بودند. بازیکنانی که جذب شدند به ویژه در خط حمله می‌توانند کمک حال یحیی گل‌محمدی در فصل سخت پیش رو باشند و جای نفراتی که از تیم جدا شدند را پر کنند.

کرمانی مقدم در مورد بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و عملکرد سرخپوشان در آن مسابقات اضافه کرد: کار در آسیا سخت است. امیدوارم بازیکنانی که به تیم آمدند هر چه زودتر بتوانند با سایر نفرات هماهنگ شوند تا تیم با آمادگی کامل پای به لیگ قهرمانان آسیا بگذارد و در آن مسابقات بتواند از نام و اعتبار پرسپولیس دفاع کند.

کرمانی مقدم در مورد حواشی ایجاد شده و تهدید به استعفا از سوی یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: یحیی شاید عصبانی بوده که آن صحبت‌ها را عنوان کرده چرا که فکر نمی‌کنم او از پرسپولیس برود. او دلسوز تیم است و باید بماند و ماحصل عملکردش را در پرسپولیس ببیند.