به گزارش افکارنیوز،

استوان ورب، میلان مستر، پاتریک سزاروفسکی، بوتوند لوکاچ، بالاز جوهاس و میهایلی ناگی شش کشتی گیری هستند که فعالیت آن ها در اردوهای تیم کشتی آزاد  از سوی فدراسیون کشتی مجارستان به حالت تعلیق درآمده است.

اخبار ورزشی- این کشتی گیران مدعی هستند که شرایط برگزاری تمرینات در اردوها مناسب نبوده و برخورد صحیحی با آن ها صورت نگرفته است.

پیتر باغچا معاون اجرایی فدراسیون کشتی مجارستان در این رابطه گفت: تیم کشتی آزاد ما از سال ۲۰۱۳ به بعد موفقیت چندانی را کسب نکرده و از آن زمان به بعد موارد اخلاقی و استانداردهای حرفه ای در اردوی تیم رو به زوال رفته است. ما از سال ۲۰۱۸ به بعد دو مربی بومی حرفه ای را برای هدایت تیم در اختیار گرفتیم اما بعضی ها از همان ابتدا در کار خرابکاری می کردند و گروه کوچکی کار خود را انجام می دادند.

وی ادامه داد: اگر این روند پیش برود، تعلیق کشتی گیر ان تا یکسال ادامه خواهد یافت و این کار ما برای حفظ اخلاق و انضباط اردویی اجتناب ناپذیر بود.

باغچا گفت: ما در رشته زنان و فرنگی عملکرد خوبی داشتیم اما در کشتی آزاد متأسفانه ضعیف ترین عملکرد را داشتیم و پولی که برای آن ها برای اردوها به خصوص اردوهای مشترک بین المللی هزینه شد می توانست، کمک بهتری برای دو رشته دیگر داشته باشد.