به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، روز دوم رقابتهای گروه سوم جام دیویس آسیا و اقیانوسیه در حالی از صبح امروز در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شد که مشکلات به وجود آمده برای تماشاگران در هنگام ورود به این مجموعه باعث شد صندلیهای خالی بیش از همه چیز به چشم بیاید.

* قرار گرفتن دوربین پخش تلویزیونی مقابل اسکوربورد باعثشده بود علاقه‌مندان به تنیس برای مشاهده بازی دچار دردسر شوند.

* با آغاز رقابت حسین‌زاده باد شدیدی شروع به وزیدن گرفت و همین موضوع باعثشد چ‌تر بالای اسکوربورد به درون زمین تنیس سقوط کند. ضمن اینکه چتری که بالای سر داور وسط قرار داشت تمرکز وی را به هم زده و مدام تکان می‌خورد.

* مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس با حساسیت خاصی دیداری ملی‌پوشان تنیس ایران را دنبال می‌کرد. وی زمانی که تنیسورهای کشورمان امتیاز می‌‌گرفتند با فرهادهای ماشاء‌الله و آفرین آن‌ها را تشویق می‌کرد.

* در زمان برگزاری افتتاحیه از مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک خبری نبود و با آغاز دیدار اول رسولی‌نژاد معاون وزارت ورزش به جایگاه ویژه آمده و رقابت‌ها را زیر نظر گرفت.

* مانند روز گذشته محسن حسین‌زاده کار را با پیروزی برای تیم ملی ایران آغاز کرد و شاهین خالدان نیز باز هم مانند روز گذشته در دیدار دوم مقابل حریفش به پیروزی رسید.

* ملی‌پوشان ایران در هر دو دیدار با پیراهن سفید بازی‌های خود را برگزار کردند.

* پس از بارش سیل‌آسای روز گذشته که زمین تنیس را تبدیل به دریاچه کرده بود، با تلاش‌های مسئولان برگزاری رقابت‌ها، شرایط برگزاری مسابقات کاملا فراهم بود و خبری از خیسی زمین نبود.

* حراست وزارت ورزش در اقدامی تعجب‌برانگیز و ناگهانی زمانی که داوران زن ایران در سایر دیدار‌ها در حال قضاوت بودند آن‌ها را از این کار باز داشته و مانع برگزاری ادامه رقابت‌ها با داور زن شد. در این هنگام با دخالت شایسته و تماس وی با مسوولان وزارت ورزش از جمله مرضیه اکبرآبادی این مشکل برطرف شد و این داوران به صندلی‌های خود بازگشتند.

* حراست مجموعه انقلاب کارت‌های دعوت و هماهنگی‌های انجام شده از سوی فدراسیون تنیس را قبول نداشت و از علاقه‌مندانی که برای ورود به زمین‌های تنیس اقدام می‌کردند می‌خواست بلیت‌های ۶ هزار تومانی بخرند. آن‌ها با اعلام اینکه این دعوتنامه‌ها تنها به منظور تماشای رقابت‌ها است، خواستار تهیه بلیت از سوی این افراد شدند.

* یکی از افرادی که برای خدمات زمین انتخاب شده بود با لباس تیم ملی ایتالیا و پیراهن پیرلو، بازیکن تیم ملی این کشور به شن‌کشی روی زمین مشغول بود.

* سفیر کویت دیدار تیم ملی کشورش را از نزدیک تماشا کرد.

* نکته قابل توجه اینکه چند فیلمبردار کویتی با دیدن رسولی‌نژاد از وی خواستند اجازه فیلمبرداری به این گروه داده شود. آن‌ها با این استدلال که حراست مجموعه از این افراد مجوز وزارت ارشاد را خواسته از معاون وزیر درخواست کردند این مجوز را وی شخصا صادر کند. رسولی‌نژاد نیز آن‌ها را نیز به شایسته ارجاع داد و رئیس فدراسیون تنیس به این گروه اعلام کرد که کاری از دستش برنمی‌آید.

* خروشی رئیس سابق فدراسیون تنیس از میهمانان ویژه رقابت روز دوم بود.

* زمانی که رسولی‌نژاد قصد ترک جایگاه را داشت از سوی دبیر فدراسیون به او خیرمقدم گفته شد ضمن اینکه ملی‌پوش کشورمان یعنی حسین‌زاده را نزد وی آوردند تا با رسولی‌نژاد دیدار کند.

* با آغاز رقابت بین خالدان و حریف قرقیز خود تعداد تماشاگران بیشتر شد.

* با توجه به مسابقه عکاسی که از سوی فدراسیون تدارک دیده شده عکاسان زیادی در مجموعه حاضر هستند. حضور پرشمار خبرنگاران نیز قابل توجه است.

* شایسته پس از قطعی شدن پیروزی کشورمان مقابل قرقیزستان در جمع ملیپوشان حضور یافت.