به گزارش افکارنیوز،

سعید عزیزیان در رابطه با انتخاب مجید نامجومطلق به عنوان مربی موقت استقلال اظهار داشت: نامجومطلق از بازیکنان خوب و قدیمی ایران و استقلال است. چند سال دستیار بوده و خیلی چیز‌ها را یاد گرفته است. از این رو، می‌تواند به استقلال در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند. باشگاه هم فرصت دارد تا بعد از اتمام بازی‌ها، یک مربی خوب مثل استراماچونی بیاورد. اگر این اتفاق رخ بدهد، طرفداران هم راضی می‌شوند، زیرا همه آنها خاطره خوبی از استراماچونی در ذهن دارند.

وی در رابطه با این سوال که برخی می‌گویند سرمربیگری نامجومطلق به منزله بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال است، ادامه داد: من فکر نمی‌کنم مجیدی برگردد. در واقع مدیریت باشگاه او را برنمی‌گرداند. نامجومطلق هم احتمالا چهار بازی بیشتر مربی نیست و بعد انتخاب دیگری برای استقلال انجام می‌دهند.

بازیکن پیشین استقلال در رابطه با اینکه، این تیم می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه بگیرد یا خیر، تصریح کرد: چرا نتواند؟ استقلال یکی از تیم‌های بزرگ آسیا است و بازیکنان خوبی دارد. از خط دروازه گرفته تا خط حمله و حتی روی نیمکت. از طرفی، نامجومطلق یک سال در این تیم بوده و خصوصیات بازیکنان را به خوبی می‌شناسد.

عزیزیان گفت: تیم‌های بزرگ دو دروازه‌بان خوب می‌خواهند. باید هر دو نفر در یک سطح باشند و در تمام مدت فصل با یکدیگر برای رسیدن به ترکیب اصلی بجنگند. تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس اگر در یک بازی نتیجه نگیرند، از رقابت‌ها عقب می‌افتند. از این رو، فرصتی برای اشتباه دروازه‌بان‌ها نیست. به همین علت خوشحالم که حسینی در استقلال ماند. امیدوارم در کنار مظاهری که خرید جدید استقلال است، بتواند یک فصل خوب را برای این تیم رقم بزند.