به گزارش افکارنیوز،

فدراسیون فوتبال قطر که باید در ۲ سال آینده جام جهانی فوتبال را برگزار کند بنا بر دلایل نامعلوم در میزبانی از برخی از تیم‌های آسیایی خوب عمل نکرده است.

اخبار ورزشی- افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد میزبانی قطر در رقابت‌های متمرکز لیگ قهرمانان آسیا گفته است: نمی‌دانم چرا از میزبانی قطری‌ها تشکر کرده اند در حالی که شرایط میزبانی اصلا مناسب نبود و قطر با این شرایط میزبان خوبی برای جام جهانی نیست.

از شواهد بر می‌آید تیم فوتبال استقلال هم در مورد میزبانی رضایت کامل ندارد. کاروان تیم فوتبال استقلال در حالی در یکی از هتل‌های قطر مستقر شده که به غیر از آن‌ها کاروان ۵ تیم دیگر نیز برای حضور در رقابت‌های آسیایی در این هتل حضور دارند.

در حال حاضر امکانات موجود در هتل قطری بسیار محدود است و تیم‌ها شرایط خوبی ندارند.

تیم‌ها از لحاظ تمرین و ساعت استفاده از سالن ورزشی با مشکل مواجه هستند و به نوعی میزبانی قطر زیر سوال رفته است.

اما از طرفی کنترل کرونا و امنیت این هتل و تردد تیم‌ها به شکل خوبی در جریان است و از این بابت میزبانی قطری‌ها مشکلی نداشته است.

به نظر می‌رسد کنفدراسیون فوتبال آسیا در نوع میزبانی قطر تاثیر گذار بوده است و هتل تیم‌ها را این مرکز مشخص کرده و تنها برای یکی - ۲ تیم عربستانی در انتخاب محل اسکان تبعیض قائل شده است و این موضوع ارتباطی به میزبانی قطری‌ها ندارد و شاید نفوذ سعودی‌ها در این قضیه تاثیر گذار بوده است.