به گزارش افکارنیوز،

 پس از جذب عیسی آل کثیر مهاجم فصل گذشته نفت آبادان اکنون گفته می شود شهاب زاهدی هم دیگر هدف تابستانی این باشگاه محسوب می شود.

پرسپولیس برای تقویت خط حمله خود در فصل جاری این بار به سراغ مهاجم سابق خود رفته است. باشگاه پرسپولیس برای جذب شهاب زاهدی مکاتباتی را از طریق امور بین الملل باشگاه پرسپولیس با باشگاه المپیک دونتسک اوکراین انجام داده است. 

شهاب زاهدی بعد از سه فصل حضور در فوتبال اروپا و لیگ‌های ایسلند و اوکراین اکنون مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

در این زمینه شنیده می شود باشگاه پرسپولیس با درخواست یحیی گل محمدی مکاتبات مربوط به جذب این بازیکن را با باشگاه اوکراینی انجام داده است و خواهان مذاکره برای در اختیار گرفتن او شده و باید دید این انتقال نهایی خواهد شد یا نه.

جدایی آنتونی استوکس و جدایی علی علیپور باعث شده تا سرمربی قرمزها به دنبال تقویت خط هجومی خود برای حضوری موفق در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین لیگ برتر در فصل بیستم باشد.

این مهاجم بلندقامت که فصل گذشته را در تیم المپیک دونتسک با ثبت 10 گل در لیگ و جام حذفی پشت سر گذاشته، اکنون مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و بر این اساس باشگاه پرسپولیس طی نامه ای به باشگاه اوکراینی خواهان نظر آنها در خصوص نحوه انتقال او شده است.

زاهدی که در دوره برانکو نتوانست فرصت چندانی برای خودنمایی در ترکیب پرسپولیس به دست بیاورد، در ادامه راهی لیگ ایسلند شده بود و با نمایش قابل توجه، هدف باشگاه سون سامسونگ قرار گرفت. در شرایطی که انتظار می‌رفت زاهدی در یک نقل و انتقال حضور در این تیم را تجربه کند، مشکلات مربوط به مثبت شدن دوپینگ این بازیکن در گذشته باعث شد این انتقال منتفی شود.

 شهاب زاهدی در سوالی مبنی بر پیشنهاد باشگاه پرسپولیس گفت: فعلا ترجیح میدهم در این باره صحبتی نکنم.