به گزارش افکارنیوز،

فرشاد پیوس درباره دیدار پرسپولیس مقابل التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا ، اظهار داشت: دو تیم در بازی برگشت به دنبال سه امتیاز بودند و بازی هجومی را در دستور کار قرار دارند. پرسپولیس در این بازی پرس از جلو را انجام داد و تیم عربستانی هم به دنبال جبران ناکامی‌ در بازی رفت بود ولی تیم یحیی به خوبی فرصت به حریف نداد و بازیکنان حریف را مهار کرد. 

وی ادامه داد: در این بازی با درخشش کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک و بشار رسن برتری نسبی در میانه میدان به سود پرسپولیس بود. تیم در این بازی از آرایش 2-4-4 لوزی استفاده کرد و بازیکنان این تاکتیک را به خوبی در زمین پیاده کردند و موقعیت‌های خوبی هم به دست آوردند. 

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار امروز این تیم مقابل الدحیل قطر عنوان کرد: اگر پرسپولیس مقابل الدحیل نیز همین‌طور بازی کند، می‌تواند 3 امتیاز را بگیرد. تیم باید در این بازی هوشیار باشد، چون الدحیل در بازی قبلی مقابل الشارجه نتیجه نگرفته و در کشور خودش قطعاً مقابل پرسپولیس به دنبال پیروزی خواهد بود. 

پیوس گفت: پرسپولیس باید به دنبال این باشد که گل نخورد و مرکز زمین را دست ندهد و اگر این دو فاکتور رعایت شود می‌تواند حریف را شکست دهد.

پرسپولیس از ساعت 18.30 امروز (دوشنبه) در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل قطر می‌رود.