به گزارش افکارنیوز،

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس  ، درباره پیروزی این تیم برابر تیم السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی پر استرس و سنگینی بود و هر ۲ تیم محتاط بازی می‌کردند.

تیم پرسپولیس تا یک سوم دفاعی حریف قطری خود به خوبی پیشروی کرد و ۲ موقعیت گلزنی اش با برخورد توپ به تیرک دروازه السد از دست رفت و در نهایت عیسی آل کثیر مزد زحمات خود را گرفت و گل برتری را به ثمر رساند.  

او ادامه داد: السد تیم قدرتمندی است و مهاجمان خوبی هم در اختیار دارد، اما بازیکنان پرسپولیس سنگ تمام گذاشتند و با ارائه یک بازی هوشمندانه توانستند از سد حریف قطری خود عبور کنند و به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا راه یابند.

عربشاهی بیان کرد: به نظرم داور مسابقه در صحنه دادن کارت قرمز به نعمتی یک مقدار ضعیف عمل کرد و این بازیکن حقش نبود که از بازی اخراج شود. بازیکن السد حرفه‌ای گری کرد و از صحنه خطا دور شد و داور کارت قرمز را به نعمتی داد که به نظرم درست نبود.  

پیشکسوت پرسپولیس اظهار کرد: هر تیمی که در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس قرار بگیرد بازی راحتی پیش رو ندارد و به نظرم پرسپولیس می‌تواند به فینال این رقابت‌ها راه یابد.  

او بیان کرد: تیم پرسپولیس لیاقت صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارد و بازیکنان این تیم زحمات زیادی کشیدند و هوشمندانه و حرفه‌ای بازی می‌کنند. همچنین بازیکنان جدید با سایر نفرات خیلی خوب هماهنگ شدند و کار‌های ترکیبی را به خوبی در زمین مسابقه انجام می‌دهند.  

عربشاهی در پایان گفت: من به کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس این پیروزی را تبریک می‌گویم و امیدوارم این تیم در مراحل بعدی هم به موفقیت دست یابد.