به گزارش افکارنیوز،

 سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با پایان بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی  لیگ قهرمانان آسیا  در منطقه غرب، اسامی ۸ نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن هفته را معرفی کرد و از کاربران خود خواست با آرای خود بهترین بازیکن این مرحله را انتخاب کنند.

در میان نامزد‌های معرفی شده نام‌های سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا و عیسی آل کثیر از تیم فوتبال پرسپولیس ایران هم دیده می‌شوند.

در میان این ۸ نامزد، بر اساس سیستم اوپتا "سلطان الغنام" ستاره النصر عربستان نمره ۷.۹ را کسب کرد و در صدر برترین بازیکنان مرحله یک چهارم نهایی قرار گرفت.

پس از الغنام، سیامک نعمتی از پرسپولیس با کسب ۷.۵ امتیاز در جای دوم قرار گرفت. او در دیدار برابر پاختاکور پاس گل اول پرسپولیس را برای آل کثیر ارسال کرد. ۹۱ درصد از پاس هایش سالم بودند، سه سانتر درون محوطه جریمه داشت و در ۴ نبرد تک به تک پیروز شد.

پیتزی مارتینز بازیکن آرژانتینی النصر عربستان با ۷.۴ امتیاز در جای سوم ایستاد.

کمال کامیابی نیا از پرسپولیس هم که برابر پاختاکور بازی بی نقصی را به نمایش گذاشت با ۷.۴ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت. او در این بازی ۷۵ پاس داد که ۹۶ درصد آن‌ها به مقصد رسید و از ۱۱ جدال تک به تک در ۷ مورد برنده شد.

عواد خمیس و عبداله مادو ۲ بازیکن النصر هم با کسب ۷.۱ امتیاز در جای پنجم و ششم ایستادند.

عبدالمجید السلیهیم دیگر بازیکن النصر مانند هفته گذشته با کسب ۷.۱ امتیاز در رتبه هفتم قرار گرفت.

عیسی آل کثیر که بهترین بازیکن هفته گذشته شد، این بار با کسب ۷.۱ در رتبه هشتم بهترین بازیکنان مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.

هواداران تا روز شنبه فرصت دارند بهترین بازیکن هفته را با آرای خود انتخاب کنند.