به گزارش افکارنیوز،

حسین عبدی در گفت‌وگو با برنامه چهار چهار دو رادیو جوان درباره بازی سال اخیر پرسپولیس - النصر عربستان اظهار داشت: در آن سال پرسپولیس مسابقه رفت را در عربستان واگذار کرد و عملکرد تیم النصر بسیار مطلوب‌تر بود. در بازی برگشت از لحاظ روانی و تاکتیکی روی بازیکنان کار کرده و توانستیم تیم را مدیریت کنیم.

وی درباره عملکرد کنونی پرسپولیس عنوان کرد: اگر در همین مسابقات پرسپولیس مغلوب می‌شد، انتقادات زیادی بر آن وارد می‌آمد. در حال حاضر همه چیز به خوبی پیش رفته و همه توافق دارند که این تیم قابلیت برداشتن گام‌های دیگر را دارد. رفته رفته بازی‌های بهتری از این تیم دیدیم البته باید در نظر داشت که 10 نفره شدن پاختاکور نیز در آخرین بُرد پرسپولیس بی‌اثر نبوده است. بازی بعدی بسیار سرنوشت‌ساز است و باید قدم محکمی را بردارند و لازمه این امر داشتن تمرکز کافی است.

عبدی با اشاره به تأثیر مثبت تغییرات تاکتیکی در کلیت فوتبال بیان کرد: در گذشته هر بازیکن وظیفه خاص خود را داشت این در حالی است که اکنون یک فوروارد در سایر نقاط زمین هم حضور دارد. تیم پرسپولیس نیز این اقدام را در تیمش پیاده‌سازی می‌کند و بیشتر متمرکز بر تصاحب توپ است و در نهایت از ضربات ایستگاهی و کرنر‌ها استفاده می‌کند.

وی در پایان درباره بازی امشب پرسپولیس و النصر عربستان تصریح کرد: باید در نظر داشت همان‌طور که بازیکنان پرسپولیس برای این بازی هیجان دارند، بازیکنان النصر نیز همین هیجانات را دارند. قطع به یقین هر تیمی که به این مرحله می‌رسد، دارای فاکتورهای ممتازی بوده است. تیمی برنده این مسابقه است که ریکاوری روانی، تصویرسازی ذهنی، تقویت حس برنده بودن و آمادگی جسمانی کافی را دارا باشد. از آنجا که ما با تعداد بازیکنان مشخصی پیش رفتیم احتمال اینکه برخی از آنان به مشکل بخورند، وجود خواهد داشت. بنابراین باید همه این موارد پیش‌بینی شده باشد. در نهایت امیدوارم که پرسپولیس پیروز از میدان خارج شود.