کامیار شکیبایی برادرزاده مرحوم خسرو شکیبایی، بازیگر سینما تلویزیون صبح روز گذشته ۱۸ مهر ۱۳۹۹ به دیار باقی و دیدار عمویش مرحوم خسرو شکیبایی شتافت.

پوریا شکیبایی ، پسر خسرو شکیبایی با انتشار عکس پسرعمویش در صفحه اینستاگرام، خبر از عزادار شدنش داد و نوشت: " بچه که بودم وقتی میومدی خونمون، هیچوقت نمی‌شد بذارم سر موعدی که می‌خواستی بری و همیشه رفتنت‌ رو چند روز به تعویق می انداختم. اما کامیارجان من دیگه بزرگ شدم و ازت نمی‌خوام جایی که نمی‌خوای بمونی، برو قربونت برم، برو رهاشو عزیزم، پدرجان میهمان دارید"

کامیار شکیبایی

کامیار شکیبایی  بازیگر تبریزی تئاتر، سینما و تلویزیون صبح امروز (جمعه ۱۸ مهر) درگذشت.

علت مرگ این هنرمند ایست قلبی عنوان شده است.

بیوگرافی کامیار شکیبایی

فیلم‌های کامیار شکیبایی

سریال دخترم نرگس

فیلم زغال

سریال جلال

فیلم تاریکان

او در آثار متعدد  تئاتر ،  سینما  و سریال‌های تلویزیونی مانند «جلال»، فیلم سینمایی «زغال» و...فعالیت داشته است.

کامیار شکیبایی برادرزاده خسرو شکیبایی بود.

کامیار شکیبایی

پوریا شکیبایی پسر زنده یاد خسرو شکیبایی و پروین کوشیار در نوزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده است. پوریاشکیبایی نوزدهم مرداد ماه سال ۱۳۶۱ در تهران به دنیا آمده است.

خاطره پوریا از پدر که هیچوقت فراموش نمی شود

او تعریف کرده که شب قبل از فوت خسرو شکیبایی کاری کرده که او تا آخر عمر از یادش نمی رود . پوریا می گوید بابا در سه چهار شب آخر قبل از مرگ نا و توان حرف زدن نداشت و حتی توان بلند شدن از جایش را نداشت با این حال شب قبل از مرگ پوریا را با اشاره صدا می زند که پیش او برود.

خسرو شکیبایی

همین که پویا کنار او می نشیند شکیبایی نیم خیز می شود و بدون هیچگونه توضیحی سه کشیده ی محکم به گوش پوریا می زند. پوریا بعد از این اتفاق عجیب مات و مبهوت به او نگاه می کند.

همسر او دیگر نزدیکان شکیبایی می گویند هرچه فکر کردیم تا علت کار او را بفهمیم به جایی نرسیدیم تا اینکه شبی پوریا گفت احتمالا پدر توان حرف زدن نداشته و خواسته با این کارش به او بفهماند که بعد از رفتن من مسئولیت خانواده بر عهده اوست ، فهمیدم که مرگ را هم زندگی باید کرد.