میلاد میرزایی   بازیگر 28 ساله ایرانی است ؛ هنر مندی تمام عیار که علاوه بر بازیگری در گویندگی، دوبله ، موسیقی و عکاسی هم فعالیت می کند .

این هنرمند جوان ایرانی که در سریال بانوی عمارت بازی کرده بود حالا نقش حسام پسر ابوالفضل عرب پور را در سریال شرم بازی می کند.

میلاد میرزایی در 30 شهریور 1369  در شهر بابل به دنیا آمده است او مجرد و فرزند سوم خانواده اش است  و یک خواهر و یک برادر دارد .

میلاد میرزایی

میلاد میرزایی

علاقه میلاد میرزایی به  هنر  به دوران کودکی او باز می گردد. میلاد صدای خوبی داشت و همین موضوع مقدمه ای برای وردو او به دنیای هنر گردید .

میلاد میرزایی در سال 1386 با اجرای نقشی کوتاه در فیلم   اشکان، انگشتر متبرک و چند داستان دیگر برای نخستین بار در مقابل دوربین رفت.

میلاد میرزایی بازیگر نقش حسام در سریال شرم

میلاد میرزایی

میرزایی  موفقیت خودش در دنیای بازیگری را مدیون عزیزالله حمید نژاد است . حمید نژاد در  نخستین  سریال خود به نام چرخ و فلک  به میلاد اعتماد کرد و اجرای  نقش قابل توجهی را به او واگذار کرد و همین نقش آفرینی زمینه ساز حضور میلاد میرزایی در دومین ساخته حمیدنژاد یعنی بانوی عمارت شد .

 البته بازی در سریال چرخ فلک اولین تجربه حضور میرزایی در سریال های تلویزیونی نبوده است و اوپیش از آن  در سال ۱۳۹۲ در سریال سرزمین کهن ساخته کمال تبریزی ایفای نقش کرد  و دو سال بعد همزمان با سریال چرخ فلک  در فیلم ماه در جنگل حاضر شد.

او در فیلم تحسین شده سهیلا شماره ۱۷ نیز بازی کرده است   و فیلم  های ” تاریکی شب روشنایی روز”،  “درد مشترک”،  “لایه های دروغ”، “محکومین” و “فریاد در سکوت “از دیگر کارهای بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت است.

میلاد میرزایی

میلاد میرزایی در صحنه تئاتر

میلاد میرزایی