کاظم نوربخش پیرامون بازخوردهای فصل سوم سریال «نون خ» گفت: خوشبختانه تا آنجا که می دانم سریال به خوبی توسط مردم دیده شده و تا به امروز محبوب ترین سریال نوروزی است، این اتفاق برای شخص من اتفاق بسیار دلگرم کننده ای است.

وی در همین راستا ادامه داد: از نظر من موفقیت سریال « نون خ » حاصل همدلی یک گروه بزرگ است، گروهی که در سرما و گرما و در شرایط سخت بیماری کرونا به عشق مردم کنار یکدیگر ایستاده و با جان و دل به تولید اثر پرداختند.

بازیگر سریال «نون.خ» در همین رابطه ادامه داد: یکی از عواملی که باعث شد تا مخاطبان با کاراکترهای نون خ همذات پنداری داشته باشند باور گروه بود، این رفاقت و خانوادگی بودن بازیگران در خود اثر در پشت صحنه و میان تمام عوامل وجود داشت، این گروه همچون یک خانواده در تمامی لحظات کنار هم ایستاد تا نون خ به این موفقیت برسد. 

وی عنصر کمدی را عاملی مهم در اثر دانست و اضافه کرد: خوشحالم که در شرایط سخت کرونا توانستیم با سریال «نون خ» خنده را بر لبان مخاطبان جاری کنیم، هرچند این سریال را نمی توان اثری کمدی دانست اما موقعیت ها و داستان به نحوی بود که لحظات شادی را در نوروز فراهم آورد، لحظاتی که خود ما هم کنار مردم به تماشای اثر نشسته و لذت بردیم. 

نوربخش درباره تاثیر سریالهای بومی در ارتقا فرهنگ کشور تاکید کرد: همه بازیگران «نون.خ» کشف سعید آقاخانی هستند، شخصا سالها در تئاتر بازی کردم و اولین بار است که توسط یک کارگردان بزرگ دیده شده ام، ساخت آثاری مثل «نون.خ» امکان شکوفایی و دیده شدن را برای بازیگرانی که مدتها تئاتر کار کرده و دیده نشده اند را فراهم می آورد. سعید آقاخانی باعث شد تا بتوانیم بالاخره خودمان را نشان بدهیم.

وی در همین رابطه تاکید کرد: تاکنون هرچه سریال ساخته شده اکثرا در تهران و آپارتمانی بوده است، به نظر من ساخت این چنین آثاری به خوبی می تواند فرهنگ مناطق مختلف کشور را به نمایش بگذارد. در سریال «نون.خ» اکثر سکانسها خارجی است و این کار بازیگران را بسیار سخت می کند اما مطمئنا همین زحمتها باعث دیده شدن اثر خواهد شد.

نوربخش پیرامون همکاری با سعید آقاخانی خاطرنشان کرد: لحظه به لحظه همکاری با سعید آقاخانی درس است، این تجربه برای من یک تجربه بی نظیر و عالی است، به شدت از حضور در این سریال لذت می برم، وی کارگردان خاصی است، من تا به حال ندیده‌ام کارگردانی تجربه چهل سال هنرش را به راحتی در اختیار بازیگر قرار دهد. وی در هدایت بازیگران به خوبی عمل کرده و سر سکانسها وسواس بسیار زیادی دارد، اگر از یک سکانس راضی نباشد محال است که آن را قبول کند.