پدرام کریمی ، مجری برنامه «سریالیست» که با آغاز سال جدید با هدف انتخاب بهترین سریال 1399 از شبکه یک پخش می‌شد پس از پایان این برنامه، پست زیر را در صفحه خود به اشتراک گذاشت.

"سال ۱۴۰۰ برای ما ( گروه برنامه ساز“ سریالیست “ ) به لحاظ کاری شروع خوب و خاطره انگیزی شد . این حجم از استقبال و تعامل مخاطبان و هنرمندان و دست اندرکاران آثار نمایشی با توجه به زمان اندکی که برای پیش تولید داشتیم و ... اصلا قابل پیش بینی نبود آن هم برای برنامه ای که در ردیف برنامه های سرگرمی و نمایشی قرار نمی گرفت... بدون شک در این میزان دیده شدن باید و حتما اشاره کنم به لطف و یاری خدا ، محبت مردم و در نهایت حمایت مدیرانمون ( به خصوص جنابان “ زین العابدین” «مدیر شبکه ی یک سیما » و “امیر محمدی” «مدیر گروه فرهنگ ، تاریخ و هنر » ...و البته در این میان بی تاثیر نبوده و نیست ؛ رفاقت من و برادران عزیزم “محمد باریکانی” و “مجتبی فرجی” ( به عنوان تهیه کنندگان جوان اما با تجربه و کار بلد و درجه یک ) ...
حالا با توجه به استقبال بالای مخاطبان و هنرمندان ، قراره پخش برنامه ی “سریالیست” پس از ماه مبارک رمضان به عنوان برنامه ی ثابت هفتگی با طراحی جدید و با محوریت تحلیل فنی و ساختاری آثار نمایشی و غیر نمایشی ( ترکیبی) ادامه داشته باشه! و چه خبری برای ما”سریالیستی ها” ، بهتر از تجدید دیدار با شما .
پ.ن: اگر نظر یا پیشنهادی در خصوص ساخت و تولید این برنامه اعم از ( تیتراژ ، دکور و ...) دارید حتما برامون ارسال کنید

/