آدرینا صادقی بازیگر سریال احضار می باشد. آدرینا صادقی در این سریال در نقش مائده که نقش اول سریال بود ، خوش درخشید.

سریال احضار به کارگردانی علیرضا افخمی از اول ماه رمضان ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ از شبکه یک سیما در حال پخش است و بازیگر نقش مائده نقش کلیدی و اول سریال ماورائی نظر مخاطبان را بخود جلب کرده است.
برای آشنایی و معرفی این بازیگر و چهره جدید تئاتر و تلویزیون، بیوگرافی و عکس های جدید خانوادگی و اینستاگرام و فیلم ها و سریال ها و زندگی شخصی و هنری آدرینا صادقی و همسرش را برای شما منتشر کردیم. با ما همراه باشید.

آدرینا صادقی

 

بیوگرافی آدرینا صادقی

آدرینا صادقی متولد دهه ۱۳۷۰ در تهران می باشد وی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون می باشد. آدرینا صادقی فعالیت حرفه ای خود را در سال 1399 با سریال احضار آغاز نمود.

 

سوابق بازیگری

این بازیگر جوان فعالیت هنری خود را با تئاتر شروع کرده و تا کنون در چند نمایش بازی کرده و خوش درخشیده است. تا جایی که نظر فیلم سازان و اهالی سینما را به بازی خود جلب کرده و توانست در اولین بازی جدی خود در نقش اول و کلیدی بازی کند و اعتماد کارگردان را به خود کند.

 

بیوگرافی بازیگر نقش مائده در سریال احضار

ادرینا صادقی، در اولین تجربه بازیگری خود در قاب تلویزیون در سریال احضار به کارگردانی علیرضا افخمی در ماه رمضان ۱۴۰۰ در شبکه یک دیده شد و بازی روان و خوب و مخاطب پسندش باعث شد تا نظر مثبت بینندگان تلویزیون را کسب کند.

او در این سریال تجارب خوبی را در کنار بازیگران سرشناس و مطرحی چون آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی ،مینو آذرمگین در نقش زهره، دینا هاشمی در نقش سوسن و میلاد میرزایی در نقش محسن و افسانه چهره‌آزاد، علی دهکردی، خیام وقار کاشانی، درسا بختیار، غزال نظر در نقش رها و صالح میرزاآقایی و … می باشد.

لازم به ذکر است داستان این سریال درباره، مائده و دختر داییش زهره است.. آن‌ها همراه با دو تن از دوستان خود، سوسن و شکیبا، برای یک سفر تفریحی عازم شمال شده‌اند. گرچه هر چهار نفر ظاهرا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند اما یکی از آن‌ها نسبت به مائده حسادت می‌ورزد و دل خوشی از او ندارد. این سفر بهانه‌ای می‌شود تا کینه‌ورزی‌های او برملا شود. با پیوستن محسن ـ خواستگار قبلی مائده ـ به این جمع حوادثی رقم می خورد که زندگی و سرنوشت مائده و زهره را دگرگون می‌کند و …

احضار

 

وضعیت ازدواج و اینستاگرام آدرینا صادقی

از زندگی خصوصی و شخصی این چهره اطلاعات دقیقی موجود نیست و صفحه شخصی این هنرمند با آیدی
adrinasadeqi در شبکه اینستاگرام فعال است که میتوانید با فالو کردن او دنبال کنید و تصاویر بیشتر و با کارهای هنری او اشنا شوید. البته وی فعالیت کمی در فضای مجازی دارد و تعداد کمی عکس در صفحه شخصی خود به اشتراک گذاشته است.

سریال احضار با بازی مائده با نام واقعی و اصلی آدرینا صادقی را از شبکه یک هر شب ماه مبارک رمضان ساعت ۲۲:۱۵ و تکرار آن روز بعد از ساعت حوالی ۱۵:۳۰ ببینید.

به نظر شما بازی آدرینا صادقی در سریال احضار در نقش مائده خوب است؟ نظرات خود را درباره این بازیگر با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.