محمدرضا رهبری جایگزین  روزبه حصاری  در بچه مهندس 4 شد. « سعید سعدی » تهیه‌کننده سریال ضمن اعلام خبر فوق افزود: پس از قطع همکاری با روزبه حصاری، محمدرضا رهبری به گروه پیوست.

محمدرضا رهبری

بیوگرافی محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری، بازیگر و مجری جوانی است که بیشتر مخاطبان تلویزیون وی را با مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه و به عنوان پسر کوچک حاج آقا فتوحی یعنی علی نصیریان به یاد می‌آورند.
 
نام: محمدرضا رهبری

تاریخ تولد: ۵ دی ماه ۱۳۶۱

تحصیلات: لیسانس تربیت بدنی

آغاز فعالیت: ۱۳۸۴

وضعیت تاهل: متاهل

محمدرضا رهبری

ازدواج محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری در بهمن 96 با انتشار عکسی از همسرش در اینستاگرام اعلام کرد که ازدواج کرده است؛ او نوشت: من و همسر جان، متشکرم از این که احترام میزارید، عشق یعنی تفاهم، درک و فهم متقابل یعنی آرامش توأمان جسم و روح یعنی پایبندی و ماندن در کنار هم تا پای جان، تا ابد. 

محمدرضا رهبری بازیگر جوان کشورمان پس از سپری کردن دوره‌های بازیگری زیر نظر امین تارخ به دنیای هنر وارد شد و توانست هنر بازیگری خویش را در معرض دید همگان قرار داد.

محمدرضا رهبری

سرانجام بعنوان مجری برنامه موج نو تاکسی در سال ۸۴ نخستین تجربه خویش را در تلویزیون کسب نمود و بعد از پخش برنامه، پیشنهاد‌های زیادی در خصوص بازی در مجموعه‌ها و تله فیلم‌ها به او شد و در انتها در دومین تجربه خویش با مجموعه تلویزیونی میوه ممنوعه به کارگردانی حسن فتحی در سال ۸۶ وار دقاب تلویزیون شد.