این زن ، مهمان این هفته «سینما آی‌فیلم»+عکس

«سینما آی‌فیلم » این هفته به فیلم سینمایی « لاله » به‌ نویسندگی و کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد اختصاص دارد.

«سینما آی‌فیلم» این هفته، چهارشنبه‌ ۵ خردادماه به نقد و بررسی فیلم سینمایی «لاله» می پردازد و با اسدالله نیک‌نژاد نویسنده و کارگردان و ایرج نوذری، سارا امیری و پیام اینالویی بازیگران این اثر سینمایی گفتگو می کند.

اکران دوباره فیلم سینمایی «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی پروانه پرتو و تورج منصوری، همزمان با عید سعید فطر در تهران و شهرستان‌ها آغاز شده است.

سارا امیری، ایرج نوذری، نیکی کریمی، آزیتا حاجیان، سام قریبیان، امیرعلی دانایی، میترا حجار، لیلا اوتادی، پیام اینالویی، همایون ارشادی، محمد صادقی، محمد متوسلانی، نادر طالب زاده، الیزابت امینی، بهرام حیدری، ژوبین رهبر، نیکولاس گولک، سنان توزکو و زنده یاد ماه چهره خلیلی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم براساس زندگی واقعی لاله صدیق قهرمان اتومبیل رانی ایران ساخته شده و چالش‌ها و مشکلاتی که این راننده حرفه ای با آن مواجه بوده را به تصویر کشیده‌ است.

برنامه «سینما آی‌فیلم» به سینمای ایران و رویدادهای سینمایی کشورمان می‌پردازد و فیلم‌های در حال اکران سینما و موضوعاتی مانند میزان فروش هفتگی و روزانه‌ فیلم‌ها را بررسی می‌کند.

برنامه «سینما آی‌فیلم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عطا جاوید و اجرای حسام فروتن، چهارشنبه هرهفته ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن روز پنجشنبه ساعت ۰۷:۳۰ صبح و ۱۹:۳۰ شب خواهد بود.

لاله