سپیده خداوردی  در تیپ و لباس های مختلف دیده می شود. سپیده خداوردی از هنرمندان سحرخیز است. سپیده خداوردی از حاشیه و جنجال دوری می کند. عکسی از سپیده خداوردی در کنار مجسمه اسب منتشر شده است. در ادامه این عکس خاص از سپیده خداوردی را مشاهده کنید.

سپیده خداوردی در کنار حیوان نجیب /عکس

سپیده خداوردی از دلخوری ها نوشت

علاقه خانم های بازیگر به ژست و عکاسی های متفاوت دیگر عادی شده اما گاهی بعضی از آنها همچون سپیده خداوردی آنقدر پیاز داغ ژست هایشان را زیاد می کنند که تصاویری نا فرم و نه چندان زیبا خلق می شود. سپیده خداوردی به تازگی عکسی از خود با لباسی عجیب در کنار مجسمه بزرگ اسب منتشر کرد و نوشت:

منم از بد لحظه ها دلخورم

منم گاهی از آدما می برم

شبیه تو از درد بودن پرم......

بیوگرافی سپیده خداوردی

سپیده خداوردی متولد اردیبهشت ماه 1360 بوده و دارای تحصیلات ادبیات نمایشی و کارشناسی مهندسی معدن از دانشگاه آزاد اراک می باشد. سپیده خداوردی سال ها در موسیقی فعالیت داشته و نوازنده ارکستر ملی می باشد.

ساز اصلی خداوردی پیانو است اما توانایی نواختن ساز تار و تنبک را نیز دارد و چندین تجربه با استاد محمدرضا شجریان در گروه شهناز و تورهای داخلی و خارجی داشتند.

نظم در زندگی سپیده خداوردی

در زندگی ام نظم همیشه حرف اول را می زند به همین خاطر از دوران کودکی همیشه صبح زود از خواب بیدار می شدم و ورزش می کردم و سپس به کارهایم می پرداختم در قول و قرارهایم هم ، همیشه دقیق هستم و سر ساعت حاضر می شوم. بسیار به نظم اهمیت می دهم، این نظم را هم از پدرم به ارث بردم.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.