سپند امیر سلیمانی که مدتی قبل به دلیل عوارض ناشی از ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود و روزهای دشواری را گذراند، یادآور شد: چند روز بعد از ابتلاء به کرونا، یک شب من معده درد شدید گرفتم و با شلوار ورزشی و دمپایی رفتم دکتر که ببینم چه اتفاقی افتاده است.

۲۸ روز بعد ۱۲ کیلو لاغرتر برگشتم به خانه. حتی یک جاهایی، دکترها به کمند (خواهرم) گفته بودند که امیدی نیست و این نمی ماند. چون معده من سوراخ شده بود و جراحی کردم، عفونت کرد. دوباره حراجی کردم دوباره عفونت کرد.

آقای بازیگر بعد از کرونا: معده‌ام نیاز به جراحی دارد

سپند امیرسلیمانی که در برنامه سریالیست حاضر شده بود، آخرین وضعیت جسمی اش را چنین تشریح کرد، «الان هم هنوز هم معده ام نیاز به جراحی دارد؛ چراکه کولستومی کرده ام و دو ـ سه هفته دیگر هم یک حراجی دارم که معده ام را به حالت قبل برگردانند. بعد از عمل دوره نقاهت را می گذرانم و برای یک هفته تا ۱۰ روز باید بیمارستان بخوابم.»

این بازیگر خاطرنشان کرد: رعایت کامل در این بیماری، خصوصا برای بازیگران که مجبورند بدون ماسک مقابل دوربین حاضر شوند، چیزی شبیه به شوخی است؛ چراکه وقتی کرونا وارد بدنت می شود تازه سه روز بعد متوجه می شوی و فرد خودش خبر ندارد و من هم که مقابلش ایستاده ام هم متوجه نمی شوم.