نیکی کریمی در سینمای ایران نقش بزرگی داشته است . نیکی کریمی بازیگر زن مشهور ایرانی فیلم های زیادی بازی کرده است. نیکی کریمی یکی از شاگردان مرحوم عزت الله انتظامی است.نیکی کریمی مدت زمان زیادی است فیلم بازی نکرده اما کارگردانی را تجربه کرده است. نیکی کریمی  هنوز دراوج شهرت قرار دارد.

افشای اعتیاد نیکی کریمی ! /عکس

اعتیاد نیکی کریمی به قرص روانگردان

افشای اعتیاد نیکی کریمی ! /عکس

بیوگرافی نیکی کریمی

نیکی کریمی اصالتا تفرشی بوده و از کودکی به بازیگری علاقه داشته و دبستان درگروه های نمایش و تئاتر مدرسه فعالیت داشته است.

بعد از اتمام تحصیلات مقدماتی راهی کشور آمریکا شد و در رشته طراحی لباس مشغول تحصیل شد و بعد از اخذ مدرک به ایران بازگشت.

نکی کریمی یک خواهر به نام نازنین و یک برادر به نام خشایار دارد و پدر مادر و خانواده اش در لندن ساکن هستند ،اما خودش مقیم ایران بوده و گاهی برای دیدار با خانواده به خارج از کشور سفر می کند.

نیکی کریمی از هنرمندانی است که در عرصه عکاسی نیز فعالیت دارد و چندین گالری و نمایشگاه از آثار خود به معرض دید عموم قرار داده است.

ماجرای ازدواج اول نیکی کریمی

نیکی‌ کریمی سالهای بسیار دور در اوج شهرتش بعد از بازی در فیلم عروس یک بار ازدواج کرد اما بعد از مدتی که همسرش برای حضور کریمی مقابل دوربین اما و اگر به راه انداخت کریمی از او جدا شد.

او بعد از جدایی اولش تاکنون ازدواج دومی نداشته است و فعلا مجرد است.

شغل همسر اول نیکی کریمی

همسر اول نیکی کریمی تاجر بوده است و به علت مخالفت های او با شغل خانم بازیگر این ازدواج بعد از مدت کوتاهی به جدایی انجامید.

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد