پریا مجللی بازیگر نقش سمیرا در سریال خسوف می باشد. سریال خسوف به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی همایون اسعدیان یکی از سریال های جدید نمایش خانگی است که بازیگران نام آشنای عرصه هنر در کنار چند جوان نوظهور و با استعداد در آن نقش آفرینی کرده اند.

جوان گرایی در سریال جدید مازیار میری یکی از جذابیت های آن است که با قصه ای پرماجرا و خلاصه منتشر شده از داستان، می تواند به یکی از سریال های پرمخاطب نمایش خانگی تبدیل گردد.

پریا مجللی یکی از استعدادهای جدید بازیگری می باشد که ایفاگر نقش سمیرا در سریال خسوف است. 

بازیگر نقش سمیرا در سریال خسوف

بیوگرفی کوتاهی از پریا مجللی 

پریا مجللی بازیگر جوان کشورمان 5 بهمن1370 متولد شد.

بازیگر نقش سمیرا در سریال خسوف

این هنرمند جوان عرصه بازیگری، فعالیت خود را با تئاتر روی صحنه آغاز کرده و در نمایش هایی همچون «اسب های آسمان خاکستر میبارند!» به کارگردانی الهه یزدی و «قوی تر» به کارگردانی نیما خطیب نژاد نقش آفرینی کرده است.

پریا مجللی برای اولین بار با فیلم کوتاه «ناخن گیر» در مقابل دوربین قرار گرفت.

بازیگر نقش سمیرا در سریال خسوف

پریا مجللی در فیلم کوتاه ناخن گیر

بازیگر نقش سمیرا با سریال خسوف، نقش مهمی را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است چرا که در این سریال با بازیگران همچون امین تارخ ،  علی عمرانی ، پوریا رحیمی سام ، مینو شریفی ، سجاد بابایی، المیرا دهقانی، فریبا خادمی ، شمسی فضل الهی ، حسین فلاح ، حسین رستمی، نسیم یعقوبی ، نیک آفرید سماواتی ، کسری پرتوی ، مهدیس توکلی ، مسعود کرامتی ، ستاره اسکندری ، شهره سلطانی و سیامک احصایی همکاری می کند.

بازیگر نقش سمیرا در سریال خسوف