محمدرضا گلزار  متولد اولین روز از بهار 1356 است. محمدرضا گلزار بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است. محمدرضا گلزار در سال ۱۳۸۵بالاترین دستمزد را در میان بازیگران داشت.محمدرضا گلزار فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ به‌عنوان نوازندهٔ گیتار گروه موسیقی آریان آغاز کرد. محمدرضا گلزار مدتی بعد بازیگری را در فیلم  سام و نرگس تجربه کرد.

محمدرضا گلزار و بادیگاردهایش !

 

واکنش محمدرضا گلزار به بادیگارد داشتن

افشاگری محمدرضا گلزار 

شایعات زیادی درباره هزینه های محافظت از محمدرضا گلزار پخش شده و خیلی ها عقیده دارند که او یک تیم محافظتی بزرگ دارد. حتما تا به حال شده که در کلیپ ها و ویدیوهایی که از محمدرضا گلزار منتشر می شود دیده اید که افرادی او را محاصره کرده اند تا مردم به او حمله نکنند، جالب است که محمدرضا گلزار ادعا می کند بادیگارد ندارد. توضیح جالب او را در اینباره در زیر تماشا کنید.

 

جنجال محمدرضا گلزار و دهه هشتادی ها

محمدرضا گلزار در میان دهه هشتادی ها طرفداران زیادی دارد. با اینکه او ستاره ما دهه هفتادی هاست اما ظاهرا بالا رفتن سن نتوانسته از محبوبیت او کم کند و نسل به نسل این طرفداران بیشتر می شود. جالب است همین چند روز پیش ویدیویی منتشر کرد که در آن از طرفداران دهه نودی خودش رونمایی کرده است. طی روزهای گذشته ویدیویی از طرفداران دهه هشتادی محمدرضا گلزار منتشر شده که جنجال های زیادی به پا کرده چرا که آنها با گریه می گویند اگر محمدرضا گلزار نباشد ما هم نمی خواهیم زنده باشیم !  پسر نوجوانی که شاید سنی بیش از ۱۶ یا ۱۷ سال ندارد در پاسخ به این سوال که تصور جهانی بدون سلبریتی مورد علاقه اش چگونه است؟، می گوید «جهان "ناقصی" است که یک "رکن اصلی" ندارد چراکه میلیونها طرفدار او بدون «الگو» می شوند و زندگی بی هدفی خواهند داشت» و اینگونه جهانی که در ایام نوجوانی خلاصه می شود به بودن یا نبودن یک سلبریتی یا هنرپیشه، پاسخ نوجوان دیگر را تعیین می کند که «ترجیح می دهم خودم نباشم اما سلبریتی ام باشد».

محمدرضا گلزار 

 

حجم ویدیو: 2.44M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42