مهدی قائدی قبل از رفتن به اردوی تیم ملی، به همراه همسرش توانستند خواهر زنش را در روز تولد او غافلگیر کنند.

سورپرایز مهدی قائدی برای خواهرزنش /عکس

 

تشویق‌هایی که برای مهدی قائدی گران تمام می‌شود

آغاز درخشش مهدی قایدی در الاهلی را تبریک می‌گوییم اما کاش او برای طولانی‌مدت به ثروت و سهولت فوتبال امارات دل نبندد و زودتر راهی فوتبال اروپا شود. حیف است. این سال‌ها دیگر برنمی‌گردند.

روزنامه همشهری نوشت: «درخشش مهدی قائدی در فوتبال امارات خیلی زود شروع شد و او به عنوان بازیکن جانشین در بازی با شارجه کولاک کرد. سرمربی الاهلی بین دو نیمه قائدی را به جای احمد نوراللهی به میدان فرستاد و ستاره سابق استقلال هم با به ثمر رساندن دو گل به پیروزی چهار بر سه تیمش کمک کرد.

تازه قائدی روی یکی دیگر از گل‌ها هم مؤثر بود و ارسال او باعث گل‌به‌خودی بازیکن حریف شد. به این ترتیب سیل تعریف و تمجیدها از مهاجم بوشهری در ایران و امارات راه افتاد و بسیاری با ملقب‌کردن او به «نیمار آسیا» از توانایی‌های مهدی تجلیل کردند.

بی‌گمان از درخشش ستاره هموطن و ملی‌پوش خود در فوتبال امارات خرسندیم اما حقیقت آن است که این سقف برای قائدی خیلی کوتاه به نظر می‌رسد. درخشش در فوتبال باشگاهی سطح پایین امارات نه تازگی دارد و نه قند توی دل آدم آب می‌کند.

پیش از قائدی و قبل از دوران تحریم فوتبال امارات از سوی ایرانی‌ها، بسیاری از بازیکنان ایران به طرزی خیره‌کننده در لیگ این کشور درخشیدند و همین تعریف و تحسین‌ها را تجربه کردند.

جواد کاظمیان، علی سامره، فرهاد مجیدی، رضا عنایتی، مهرداد اولادی، نکونام، شجاعی، خلعتبری و یک دوجین ستاره ایرانی دیگر هر یک در مقطعی در امارات خوش درخشیدند.

هنوز یادمان نرفته که خلعتبری گل می‌زد و دیگوی مارادونای بزرگ ۷۰ متر می‌دوید تا او را در آغوش بگیرد. پس این تحفه خاصی نیست که دست و دل قائدی را بلرزاند.