در تصاویری که از خانواده امیر جعفری منتشر شده است، آن‌ها در کنار سالار عقیلی خواننده مشهور به همراه همسر و فرزندش دیده می‌شوند. امیر جعفری را در تصاویر زیرمشاهده می کنید.

سفر خانوادگی امیر جعفری و سالار عقیلی به اروپا /عکس

عکی دیگری از امیر جعفری و پسرش
 

سفر خانوادگی امیر جعفری و سالار عقیلی به اروپا /عکس

توضیح امیر جعفری در رابطه با بابک زنجانی

 

۱)ارتباط من با آقای بابک زنجانی مربوط به شرایط امروز من و بابک نیست. ما دوست، بچه محل و همکلاسی قدیمی هستیم که طی ۲۹ سال گذشته ارتباط خانوادگی داشتیم و کنار هم بودیم.

شاید دلیل پایداری دوستیمون طی این سال‌ها این بوده که تا امروز هیچ نوع مراوده مالی و کاری باهم نداشتیم و نداریم چرا که فی‌نفسه نوع کاری که انجام می‌دیم متفاوت هست و هیچوقت نیاز نبوده که از موقعیت همدیگر استفاده ابزاری بکنیم.

طی این سال‌ها بابک رفیق صمیمی من بوده و من‌بعد هم خواهد بود فارغ از شرایط امروزش، مثل خیلی‌های دیگه که باهاشون دست رفاقت دادم و همیشه و همه جا کنار هم بودیم.

۲) بنده در جایگاهی نیستم که مشاور هنری مجموعه‌ای باشم. اساتید پیشکسوتی در عرصه هنر هستند که توانایی بسیاری در این زمینه دارند و از وجود مبارکشون استفاده می‌شود.

بابک از من به عنوان یک دوست در زمینه سرمایه‌گذاری در عرصه سینما راهنمایی خواست و من هم برحسب وظیفه هر آنچه که می‌دانستم را بدون هیچ چشم‌داشت مالی در اختیارش گذاشتم و تشویقش کردم که این کار را انجام بدهد.

چرا که به نظرم هر کسی که بخواهد کمکی به اقتصاد ورشکسته و بیمار سینما بکند باید مورد حمایت و تشویق قرار بگیرد، خواه این شخص بابک باشد یا هر کس دیگری.

ضمنا دوستانی که نسبت به عملکرد بابک انتقاد دارند می‌توانند با مراجعه به صفحه بابک نظراتشونو مطرح کنند و جواب بگیرند، بنده اینجا با جان و دل فقط پذیرای نظراتتون نسبت به خودم هستم و در آخر، دلیل شرکتم در مراسم تولد و بازگشت به سینمای استاد عزیزم ناصر خان ملک‌مطیعی هم چیزی جز ارادت و دلبستگی بنده نسبت به ایشان نبوده و نیست.