رامین پرچمی و معصومه کریمی بازیگران سریال در پناه تو بعد از گذشت سال‌ها از بازی در این سریال با یکدیگر دیدار کردند. رامین پرچمی و معصومه کریمی در این سریال نقش خواهر و برادر یکدیگر را ایفا می کردند.

دیدار صمیمانه رامین پرچمی با بازیگر سریال «در پناه تو» بعد از سال‌ها

 

چکیده ای از بیوگرافی رامین پرچمی

زمینه فعالیت: بازیگر
تاریخ تولد: ۲۷ شهریور ۱۳۵۲
محل تولد: بندر کیاشهر
ملیت: ایرانی

دیدار صمیمانه رامین پرچمی با بازیگر سریال «در پناه تو» بعد از سال‌ها /عکس

رامین پرچمی متولد ۲۷ شهریور ۱۳۵۲ در بندر کیاشهر استان گیلان و  بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. رامین پرچمی که مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر را از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرده، علاوه بر بازیگری، کارگردان فیلم کوتاهی با عنوان راه حل بوده‌ است. رامین پرچمی فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. وی برای مدتی سردبیر هفته‌نامه فرهنگی هنری نقش‌آفرینان بود.

شهرت رامین پرچمی به خاطر بازی در سریالهایی، چون در پناه تو، پس از باران، همسایه‌ها، زیر آسمان شهر ۳ و فیلم هایی، چون ضیافت، اعتراض، تلفن، خاکستری، مهمان مامان، اخراجی‌های ۲ است.

دیدار صمیمانه رامین پرچمی با بازیگر سریال «در پناه تو» بعد از سال‌ها /عکس

ازدواج رامین پرچمی
رامین پرچمی بازیگر سریال در پناه تو سال ها پیش با همسرش شکوه جیرودی ازدواج کرد که در نهایت سال 1394 بخاطر تصمیم به مهاجرت همسرش از هم جدا شدند.


رامین پرچمی در خصوص جدایی از همسر اولش می گوید؛ طلاق من و همسرم شکوه جیرودی با توافق و مربوط به یک مساله شخصی بود که سال ۹۴ اتفاق افتاد، او می خواست برای زندگی به خارج برود اما من دلم نمیخواست برا همین از هم جدا شدیم. او پس از مدتی با شفق میرشب ازدواج کرد.

دیدار صمیمانه رامین پرچمی با بازیگر سریال «در پناه تو» بعد از سال‌ها /عکس

حواشی زندگی رامین پرچمی
رامین پرچمی که سابقه سردبیری مجله‌ای به نام «نقش‌آفرینان» را هم داشته و در آن مجله با همسرش شکوه جیرودی همکاری می‌کرد در سال‌های اخیر به واسطه دستگیری‌اش در حوادث پس از انتخابات ۸۸ در کانون اخبار قرار داشت. سال 89 دستگیر شد، تا اواخر ۹۰ در زندان بود و اسفند ۹۰ آزاد شد اما این خبر را رسانه‌ای نکرد تا مرداد ۹۱.
او در سال 98 به دلیل یک سری مشکلات مالی در زندان به سر می برد.

یکی از دوستان نزدیک رامین پرچمی، درباره وضعیت رامین پرچمی می‌گوید او اکنون مجوز خروج از زندان را ندارد و نمی‌تواند مرخصی بگیرد، پیش از این شرایط بدی داشته و خیلی چیزها را فراموش کرده بود.

او همچنین به نقل صحبت‌هایی از رامین پرچمی پرداخت مبنی بر اینکه این بازیگر گفته است: «من فقط دوست دارم دوباره روی صحنه بروم، آزاد شوم و به سینما و تئاتر و تلویزیون برگردم. از اینکه فردا بگویند از داخل زندان و در کسوت یک زندانی آمده و تئاتر کار می‌کند نگرانی ندارم و نمی‌ترسم. چون برای اینکه دوباره به جامعه و به بازیگری برگردم و روی صحنه دیده شوم هر کاری را انجام می‌دهم. دوست دارم آن رامین پرچمی راکه کشته شد با بازیگری در تئاتر دوباره زنده کنم. بگذار مردم بفهمند من در زندانم و چنین شرایطی دارم،‌ شاید آدم‌هایی پیدا شدند و دستم را گرفتند و بلندم کردند.»

دیدار صمیمانه رامین پرچمی با بازیگر سریال «در پناه تو» بعد از سال‌ها /عکس

گذران زندگی با ارث پدری
رامین پرچمی که به دلیل مشکلات سیاسی ممنوع‌ الکار است، درباره گذران زندگی در دوران ممنوع‌ الکاری خود می‌گوید: بخشی از امور زندگی را با ارث پدری گذراندم.

دیدار صمیمانه رامین پرچمی با بازیگر سریال «در پناه تو» بعد از سال‌ها /عکس