مرحله مقدماتی برنامه جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و حامد میرفتاحی در فصل پنج به پایان رسید و برخی از شرکت کنندگان به مرحله فینال راه یافتند.

این مسابقه با اجرای سیامک انصاری میزبان چهره های مشهور عرصه کمدی بود که هرکدام تجربه بسیاری در کارهای طنز داشتند. در هر فصل از برنامه جوکر، یک شرکت کننده موفق می شد تا در مدت 6 ساعت نخندد و برنده مسابقه شود.

با پایان فصل پنجم این رئالیتی شو ، علاوه بر افراد برنده، برخی از شرکت کنندگان بار دیگر در مرحله فینال حضور خواهند داشت که با قدرت و کارهای طنز بیشتری سعی در خنداندن همدیگر می کنند.

فینالیست های برنامه جوکر مشخص شدند

هومن حاجی عبداللهی در مرحله فینال

هومن حاجی عبداللهی در اولین فصل از برنامه جوکر حضور داشت که با هنرمندانی همچون امین حیایی، رضا نیکخواه، سام درخشانی، سهیل مستجابیان، بیژن بنفشه خواه، امیرمهدی ژوله و امیر کاظمی همگروه بود.

این بازیگر اولین شرکت کننده در برنامه فینال جوکر است که در ویدئوی معرفی خود گفت:

این فصل قطعا شگفت انگیز خواهم بود. هم خوشحالم هم ناراحت نیستم. این دفعه اوضاع یک کم ترسناکه و من از محمدرضا علیمردانی، عباس جمشیدی فر و رضا نیکخواه می ترسم همچنین از علی لک پوریان که حتما در فینال خواهد بود.

من به مردم قول یک فینال جذاب رو می دم که از خنده به سقف بچسبید.

فینالیست های برنامه جوکر مشخص شدند

یوسف تیموری در مرحله فینال

یوسف تیموری در فصل چهارم با مهران رجبی، یوسف صیادی، سیاوش مفیدی، پوریا پورسرخ، شهاب عباسی، علی صالحی و بهزاد محمدی همگروه بود که یک تنه توانست بیشتر آنها را خندانده و از مسابقه حذف کند.

او دومین شرکت کننده در مرحله فینال است که در ویدئوی منتشر شده برای معرفی فینالیستهای جوکر به همراه کاکتوس معروف خود گفت:

سلام من باز دوباره اومدم، اگر نخندیدن من هم نمی خندم. همین الان یک جا وایسادن هم برام سخته.

اگر یوسف صیادی هم گروهم نباشه یادش رو گرامی میدارم.

یوسف تیموری

یوسف تیموری با انتشار ویدئویی در استوری اینستاگرام خود گفت:

من هیچ کری ندارم که برای کسی بخونم از شرکت کننده و همکارای عزیزم که این استوری را می بینند می خوام که من رو یاری کنند تا نخندم چون می دونم نفر اولی هستم که می خندم.

فینالیست های برنامه جوکر مشخص شدند

ایمان صفا در مرحله فینال

ایمان صفا یکی از سورپرایزهای فصل دوم جوکر بود که با تبدیل شدن به مار، جذابیت برنامه گروه را دو چندان کرد.

این بازیگر در فصل دوم با عباس جمشیدی فر، وحید آقاپور، هومن برق نورد، شهرام قائدی، سپند امیرسلیمانی، آرش نوذری و بهنام تشکر همگروه بود.

ایمان صفا به عنوان فینالیست برنامه جوکر در ویدئویی گفت:

کیا از این خونه می ترسن؟ اونهایی ترس دار که دنبال برنده شدن هستن، من نیستم.

من به دنبال این هستم که به من و مردم خوش بگذره ، بعد از مرحله مقدماتی به مار کبری معرف شدم.

هیچ وقت فکر نمی کردم که مردم انقدر مار و نیش زدن اون رو دوست داشته باشن. برای مرحله فینال 10 دوازده آیتم بانمک آماده کردم که اگر فرصت باشد اجرا خواهم کرد.

دو تا یوسف ها می تونن من رو بخندونن. امیدوارم رضا شفیعی جم تو گروه ما نباشه چون او نگاه کنه من از خنده می ترکم. این سه نفر به تنهایی می تونن من رو اخراج کنن.

فینالیست های برنامه جوکر مشخص شدند

سهیل مستجابیان در مرحله فینال جوکر

سهیل مستجابیان شرکت کننده دیگر برنامه جوکر است که به مرحله فینال راه یافت. این بازیگر و استندآپ کمدین در فصل اول شرکت داشته و با توافق مشترک با هومن حاجی عبداللهی به عنوان برنده برنامه معرفی شدند.

سهیل مستجابیان در ویدئوی معرفی شرکت کنندگان فینال گفت:

جوکر تایم آقای نیکخواه از بامزه ترین خاطراتم در مرحله قبل است. از هم‌گروه شدن با رضا شفیعی‌جم خیلی میترسم.

‌واقعا هم ترسناکه خب. من فصل اول موارد زیادی رو یاد گرفتم که در این مرحله به کار خواهم گرفت. خنداندن در این برنامه خیلی سخته.

قراره فصل فینال از خنده روده‌بر شیم. 

فینالیست های برنامه جوکر مشخص شدند

تعداد فصل ها و زمان پخش فینال جوکر

فینال جوکر در دو فصل آماده می شود که مانند قبل هر فصل شامل 4 قسمت است. فینال برنامه جوکر بعد از ایام سوگواری ماه مبارک رمضان و از نیمه خرداد در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود.