عاطفه رضوی بازیگر نقش قدرت در سریال نمایش خانگی خاتون که به جز بازیگری به عنوان گریمور و طراح چهره‌پردازی فعالیت دارد، در استوری اینستاگرام خود عکسی از دوست صمیمی خود منتشر نمود که در ادامه این بخش از چهره ها مشاهده می کنید.

عاطفه رضوی جاری رعنا آزادی ور بازیگر نقش تاج الدوله در جیران، در صفحه شخصیش قاب زیبایی از خود و دوستش که او نیز یکی از بازیگران کشورمان است و با گذشت سالها باز هم مخاطبان او را با نام آذر عروس کوچک اسدالله خان پدر سالار می شناسند، منتشر کرد.

همسر حسین پاکدل با انتشار این عکس نوشت:

دوست کسی مانند توست

همین قدر شیرین و حقیقی

کمند امیر سلیمانی نیز استوری عاطفه رضوی را بی جواب نگذاشت و برای او نوشت:

کمتر دوستی تو سختیا کنارته و حال دلتو بلده خوب کنه

کنار تو همیشه خوشحالم

دوستی کمند امیر سلیمانی و جاری رعنا آزادی ور +عکس

بیوگرافی مختصر عاطفه رضوی

عاطفه رضوی بازیگر و چهره پرداز متولد 15 اسفند 1347 در تهران است. او دوره دیده گریم زیر نظر عبدالله اسکندری در سال 1365 می باشد که اولین بار با سریال آنسوی آتش به کارگردانی کیانوش عیاری جلوی دوربین رفت.

خانم بازیگر متاهل بوده و همسر او حسین پاکدل نویسنده، کارگردان و بازیگر کشورمان است. مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور برادر شوهر و جاری عاطفه رضوی هستند.

عاطفه رضوی و همسرش حسین پاکدل

عاطفه رضوی و همسرش حسین پاکدل/ عکس از مریم رضوی

برادر خانم رضوی (بهروز رضوی) نیز بعنوان گوینده، مجری و دوبلور، ید طولانی در عرصه هنری دارد.

خاتون، کیمیا، پرستاران، همسایه ها، آینه های نشکن، شکرانه، میلیاردر، بانوی اردیبهشت، سفر به چزابه، نجات یافتگان، نرگس و... از آثاری هستند که عاطفه رضوی به عنوان بازیگر در آنها نقش آفرینی نموده است.