بازیگر پیشکسوت: هیچکسی دلش نمی‌خواهد کم‌کار باشد

صفا آقاجانی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال « مستوران » به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و مسعود آب‌پرور هستم و به احتمال فراوان تا پایان تابستان مشغول این پروژه هستم.
وی درباره مضمون سریال «مستوران» افزود: این سریال به بازه زمانی خاصی نمی پردازد اما از لحاظ حال و هوا تاریخی است و وجوه فانتزی آن باعث تفاوت این اثر نسبت به سایر آثاری می شود که در این زمینه ساخته شده اند.

مستوران روایتگر ماجراهایی تلفیقی از داستان‌های کهن ایرانی
آقاجانی در همین رابطه اضافه کرد: سریال مستوران روایتگر ماجراهایی تلفیقی از داستان‌های کهن ایرانی مانند هزار و یک شب، کشکول، گلستان و شاهنامه است که در جایی در ایران حدود پانصد سال پیش، در شهری به نام «زابل جان» رخ می‌دهد.
این بازیگر سینما و تلویزیون درباره نقش خود در این سریال تاکید کرد: نقشم در مستوران نسبت به کارهایی که تاکنون کرده ام تفاوت بسیاری دارد، به نظرم مخاطبان تلویزیون با این سریال ارتباط خوبی برقرار خواهند کرد. درباره نقش خودم هم همه چیز را همواره به مخاطبان می سپارم و برایم مهم است که آنها چه نظری داشته باشند.
بازیگر سریال «پلاک ۱۳» درباره تجربه حضور در این اثر تاکید کرد: این سریال با حال و هوایی کمدی و اجتماعی ساخته شد و خوشحالم که مورد اقبال عموم قرار گرفت، پلاک ۱۳ برایم تجربه جذابی بود و طی بازخوردهای حضوری و در گفتگو با مردم متوجه شدم که اثر در میان مردم پذیرفته شده است.

بازیگر پیشکسوت: هیچکسی دلش نمی‌خواهد کم‌کار باشد


آقاجانی: به هر قیمتی نمی خواهم بازیگری را ادامه دهم
وی درباره کم کار بودن خود در عرصه بازیگری افزود: طبیعتا پیشنهاد بازیگری کم است که من هم کم کار هستم، هیچ بازیگری دلش نمی‌خواهد کم کار باشد، اما وقتی پیشنهادات کمی ارائه می شود و بسیاری از آنها هم از لحاظ فیلمنامه ضعیف هستند.
آقاجانی در همین رابطه خاطرنشان کرد: این روزها بسیاری از پیشنهادات به این صورت است که می‌خواهند من با دستمزد ۱۰ سال قبل بازی کنم، من هیچگاه این شرایط را نمی پذیرم و ترجیح می دهم گاها کار نکنم، از سویی هیچگاه بازیگری نبودم که در هر کاری بازی کنم و این روزها هم شرایط تغییر نکرده و باید کیفیت اثر و سپس دستمزد معقولی وجود داشته باشد تا آن را بپذیرم.