تولد پر زرق و برق دختر کیم کارداشیان | مشکلات تمام نشدنی کیم و همسر سابقش

کیم کارداشیان برای پنجمین سالگرد تولد دخترش شیکاگو یک مهمانی با موضوع هِلو کیتی ترتیب داد.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، کیم کارداشیان برای این تولد سنگ تمام گذاشته است؛ زمین بازی سرپوشیده، دستگاهی برای درست کردن عروسک‌های پوشالی و حتی دیدار غافل‌گیر کننده خود هِلو کیتی!!

تولد پر زرق و برق دختر کیم کارداشیان | مشکلات تمام نشدنی کیم و همسر سابقش

 

این مهمانی در خانه این ستاره 42 ساله برگزار شده بود. خانه کیم با طاق‌های بادکنکی صورتی و قرمز تزئین شده بود.

مهمانان نیز می‌توانستند از میان خوراکی‌های خوشمزه، از جمله وافل، نودل و شیک با ظمع های مختلف انتخاب کنند.

با وجود جشن پر زرق و برق کیم کارداشایان ظاهری ساده داشت. او یک شلوار جین و یک تی‌شرت به تن داشت که روی آن نوشته شده بود: «شیکاگو دوستت دارم.»

شیکاگو 5 ساله اما ظاهری مطابق با موضوع مهمانی داشت. به گزارش وقت صبح او یک لباس صورتی آستین بلند زیبا پوشیده بود و  با روبان‌های صورتی زیبایی موهایش را تزیین کرده بود.

تولد پر زرق و برق دختر کیم کارداشیان | مشکلات تمام نشدنی کیم و همسر سابقش

کیم و دیگر اعضای خانواده مشهورش بخش‌هایی از این مهمانی را در اینستاگرام ب طرفداران به اشتراک گذاشتند.

با این حال، پدر شیکاگو و همسر سابق کیم، کانیه وست، در این جشن حضور نداشت. این مهمانی تنها چند روز پس از انتشار خبر ازدواج دوباره این خواننده رپ برگزار شد.

تنها دو ماه پس از قطعی شدن طلاق این زوج، کانیه در یک مراسم خصوصی با همسر جدیدش ازدواج کرده است.

مشکلات تمام نشدنی کیم و کانیه…

کانیه که در تولد دخترش حضور نداشت در سال گذشته کیم را به «ربودن» شیکاگو متهم کرده بود. او همینطور کیم را متهم کرد که آدرس صحیح جشن تولد دخترشان را به او نداده است.

کنایه در ادامه داد اتهامات خود گفته بود که کیم او را متهم به دزدی کرده است و او مجبور شده است قبل از ورود به ملک شخصی کیم آزمایش مواد مخدر بدهد.

در پاسخ به این اتهامات کیم تنها گفت که او در حال تلاش برای حفاظت از فرزندانش است.

کیم با نوشتن بیانیه ای طولانی در اینستاگرام خود گفت: «طلاق برای فرزندان ما به اندازه کافی سخت است. وسواس و کنترل‌گری کانیه تنها تاثیر منفی دارد و باعث دردسر بیشتر برای همه می شود.»

او همچنین افزود: «من چیزی جز یک رابطه سالم و دوستانه برای حمایت از فرزندانم نمی‌خواستم. این بهترین گزینه برای فرزندان ما هست. ناراحتم که کانیه این کار را غیرممکن می‌کند.»