پسر جوان مارال بنی آدم | پسر مارال بنی آدم همه را شوکه کرد

مارال بنی آدم بازیگر نقش سارا در سریال هم گناه که با بازی در این سریال به شهرت فراوانی دست یافت، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکسی از خود و پسرش را منتشر نمود و بسیاری از مخاطبان و طرفدارانش را شوکه کرد. در ادامه این بخش این قاب زیبای مادر فرزندی را تماشا خواهید کرد.

بازیگر فیلم فروشنده که سالهاست با علی سرابی بازیگر، صداپیشه و کارگردان ازدواج کرده و متاهل می باشد، قاب زیبایی از خود و پسرش ایلیا را در اینستاگرامش منتشر نموده و نوشت:

جان/جهان/مردِمن/پسرم

پسر جوان مارال بنی آدم | پسر مارال بنی آدم همه را شوکه کرد

مارال بنی آدم و پسرش

انتشار این تصویر مادر و پسری به دلیل چهره جوان مادر بسیاری از مخاطبان را شوکه کرد تا جایی که بسیاری در کامنت ها ابراز کردند که بیشتر به خواهر و برادر شبیه هستند تا مادر و پسر!

مختصر بیوگرافی مارال بنی آدم و ازدواجش با علی سرابی

مارال بنی آدم بازیگر تئاتر و سینما متولد 10 آبان ماه سال 1360 در تهران است. او دوره‌های بازیگری را در کانادا زیر نظر مهتاب نصیرپور سپری کرده و در دانشگاه در رشته بازیگری تحصیل کرده است. مارال بنی آدم متاهل است و علی سرابی (بازیگر) همسر او می باشد. این زوج دارای یک دختر بنام عسل و یک پسر بنام ایلیا می باشند.

مارال بنی آدم و همسرش علی سرابی

مارال بنی آدم و همسرش علی سرابی/ عکس از شاداب وثوقی

مارال بنی آدم فعالیت هنری اش را از تئاتر شروع کردو با فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی در نقش کتی اولین تجربه بازی در جلوی دوربین را بدست آورد. یکسال بعد نیز در فیلم خشکسالی و دروغ ایفای نقش نمود اما با بازی در سریال شبکه خانگی هم گناه مشهور شد.