به گزارش افکارنیوز،

"هادی حجازی فر" بازیگر سینما و تئاتر که چند سال پر کاری را در سینما پشت سر گذاشته از بهمن ماه سال پیش خبر داد که بار دیگر به تئاتر یعنی خانه اصلی خود باز خواهد گشت، این خبر در آن زمان تنها به مدیریت وی بر تماشاخانه باران ختم شد.

با شروع سال جدید اخبار بسیار پررنگ‌تر شد، حجازی فر با تجهیز و بازسازی گسترده تماشاخانه باران و تغییر نام آن به تماشاخانه هامون گامی تازه در عرصه تئاتر برداشت تا ثابت کند می‌خواد در عرصه تئاتر اتفاقی مهم را رقم بزند.

وی بارها در مصاحبه‌های مکتوب و شفاهی گفته بود که در سینما پول در می آورد تا در تئاتر خرج کند، حال این ادعا با راه اندازی تماشاخانه هامون و همچنین حمایت مالی و معنوی از چندین گروه تئاتر در مقام تهیه کننده رنگ واقعیت به خود گرفته است.

حجازی فر از ابتدای امسال با تهیه کنندگی دو اثر نمایشی از کارگردانان جوان نام خود را علاوه بر بازیگر و کارگردان در مقام تهیه کننده تئاتر نیز به ثبت رساند، پروانه الجزایری به کارگردانی سعید حسنلو و همچنین نمایش تایم لپس ساخته صالح علوی زاده دو اثری هستند که تهیه آن را حجازی فر بر عهده گرفته است.

حال این بازیگر سینما و تئاتر بار دیگر به سراغ کارگردانی تئاتر رفته است، وی در تازه ترین تجربه کارگردانی خود سراغ اثری از ویلیام شکسپیر رفته است، نمایش "رومئو و ژولیت" با نام فرعی "تو چرا تیبالت رو کشتی" نام اثری است که حجازی فر تهیه و کارگردانی آن را بر عهده گرفته است. 

این اثر روایتی کمدی از یکی از تراژدی‌های عرصه نمایش است، حجازی فر این اثر را به صورت پارودی روی صحنه برهد و بازیگرانی همچون بهادر مالکی، امیرسلطان احمدی، میثم کریم‌پور در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت، در توضیح این اثر آمده است: این نمایش ترکیبی از بازیگر و کار با اشیاء است.

نمایش "رومئو و ژولیت" به کارگردانی هادی حجازی فر از یازدهم تیر ماه به مدت بیست شب، ساعت ۲۰:۴۵ در تماشاخانه هامون روی صحنه خواهد رفت تا این اتفاق بازگشتی نسبتاً رویایی را برای بازیگر فیلم‌هایی همچون ماجرای نیمروز، ایستاده در غبار و لاتاری به همراه داشته باشد. 

امیر زاغری به‌عنوان طراح صحنه، مهرنوش بلمه به‌عنوان طراح و سازنده اکسسوار، بابک کیوانی به عنوان آهنگساز و پری‌ناز لطف‌الهی به‌عنوان دستیار کارگردان حجازی‌فر را در این نمایش همراهی می‌کنند.