به گزارش افکارنیوز،

فلور نظری با انتشار این عکس نوشت: می دونی چطوری معتاد به عشق میشی؟

توی یک پژوهش دو تا کبوتر را توی دو قفس جداگانه قرار دادند.

به مدت یک ماه محلی را در هر دو قفس تعبیه کردند که وقتی کبوتر ها نوک می زدند دونه براشون ریخته می شد . در طی یک ماه بعدی برای کبوتر قفس اول به همان منوال قبل با نوک زدن دونه میومد ولی برای کبوتر قفس دوم گاهی با نوک زدن دونه میومد ولی گاهی مجبور بود که چندین بار نوک بزنه تا براش دونه بیاد .

در ماه سوم ، کلا محل دونه رو عوض کردند و در قسمتی دیگر در قفس دونه در ظرفی ریخته شد و هر وقت کبوتر ها گرسنه بودند می تونستند دونه بخورند .

کبوتر اول با دو بار نوک زدن به محل قبلی ، وقتی دید دونه ای در کار نیست دیگه به اون محل نوک نزد و با کمی دور زدن تو قفس محل جدید دونه ها رو پیدا کرد .

و اما کبوتر دوم چون عادت کرده بود برای به دست آوردن دونه بارها تلاش کنه همچنان به نوک زدن به محل قبلی ادامه داد طوری که از حال رفت .

درست حدس زدید !

کبوتر دوم چون همیشه دونه رو دریافت نمی کرد معتاد شده بود به اینکه از اون محل بالاخره دونه دریافت می کنه .

حکایت بسیاری از رابطه های امروزی هم، همین هست .

اولش با یک هجمه از عشق شدید روبه رو میشیم.

بعد به تدریج این ابراز عشق ها گاه و بیگاه میشه و برای به دست آوردنش باید خیلی تلاش کنی و به نوعی عشق را گدایی کنیم و در واقع با این روش جذابیت ما هم به تدریج برای فرد مقابل کم میشود و این نوع ارتباط و عشق به هیچ عنوان برای طرفین عواقب خوبی ندارد .

چون بعد از مدتی معلق بودن ، بی حال و خسته میشیم .

اگر در گیر چنین روابطی هستید بدونید که به عشق فرد مقابلتان معتاد هستید و علت حال بد شما هم اعتیاداست و بس و باید اول ترک اعتیاد کنید تا واقع بینانه تصمیم بگیرید .

پ.ن .مواظب باشیم درگیر اعتیاد به عشق نشیم چون ترک اعتیاد کار بسیار سختیه !

فلور نظری