به گزارش افکارنیوز،

در این جنایت عمو یحیی با چاقو سینه عمو رشید را شکافت و قتلی ناباورانه رقم زد. عمو یحیی را در تهران همه می‌شناسند. او پاتوق گردان سلبریتی‌های معروف ایران است.

 

اعتراف عموی سرشناس بازیگران زن و مرد به قتل در تهران + عکس محل جنایت

چاقوکشی دو مرد در قهوه‌خانه عمو یحیی در دربند تهران باعث مرگ یکی از طرف‌های درگیری و دستگیری عمو یحیی معروف شد. این قهوه خانه پاتوق سلبریتی‌ها و هنرپیشه‌های سرشناس است.

شب چهارشنبه هفته گذشته، درگیری خونین در قهوه‌خانه عمو یحیی واقع در خیابان دربند تهران به پلیس ۱۱۰ مخابره شد که بلافاصله مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش به محل جنایت اعزام شدند.

اعتراف عموی سرشناس بازیگران زن و مرد به قتل در تهران + عکس محل جنایت

پس از حضور مأموران در محل مشخص شد، نزاع خونین بین عمو رشید و عمو یحیی صاحبان قهوه‌خانه رخ داده و عمو رشید با ضربات چاقو زخمی شده و با وجود انتقال به بیمارستان از پای درآمده است.

در بررسی کارآگاهان مشخص شد محل جنایت پاتوق بسیاری از سلبریتی‌های معروف است.

تجسس‌های پلیسی نشان داد طرف‌های درگیری مرگبار به خاطر ملک قهوه‌خانه با هم درگیر شده اند. پس از کشته شدن یکی از صاحبان قهوه خانه، ماموران بلافاصله عمو یحیی را دستگیر کردند.

عمو یحیی در بازجویی‌ها اعتراف کرد که قرار بود سرقفلی مغازه را به خودم برگرداند که او حاضر نشد و پس از درگیری لفظی با رشید، این اتفاق رخ داد.

بنابر این گزارش، عمو یحیی در بازداشت است و بازجویی‌ها نشان می‌دهد او در همه مراحل تحقیقاتی ابراز پشیمانی دارد.

تحلیل کارشناس / اعتماد به قانون

محمود انصاری، جرم شناس، در زمینه چنین پرونده‌هایی گفت:متاسفانه بار‌ها شاهد جنایات یا اتفاقاتی تلخ به خاطر اختلافات مالی، ملکی و ارثیه بوده ایم و همه ناشی از نداشتن اعتماد به قانون است.

وی ادامه داد: باید بدانیم برای هر اختلافی در ایران قانون وجود دارد و این قوانین وضع شده اند تا از وقوع درگیری‌ها و از بین رفتن حق و حقوق جلوگیری کنند. بی توجهی و اعتماد نداشتن به قانون می‌تواند خطرساز شود. اگر این دو شریک کاری برای رفع اختلاف به شورای حل اختلاف محل می‌رفتند یا به دادسرا مراجعه می‌کردند قانون با مدارکی که توسط آن‌ها ارائه می‌شد، حق و حقوق را مشخص می‌کرد و حالا شاهد یک قتل ناراحت کننده نبودیم.