به گزارش افکارنیوز،

آتش تقی‌پور بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، پیرامون آخرین مراحل ساخت فیلم «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی کیا گفت: این روزها به صورت شبانه روزی مشغول بازی در فیلم خروج هستیم، کار بسیار سخت است اما گروه با جدیت ساخت پروژه را ادامه می دهد. 

اخبار چهره ها - وی درباره حضور خود جلوی دوربین «ابراهیم حاتمی کیا» اضافه کرد: از پنج روز گذشته جلوی دوربین حاتمی کیا رفته ام، البته نزدیک به بیست روز از فیلمبرداری گذشته و ما حداقل دو ماه دیگر کار داریم.

بازیگر فیلم سینمایی خروج درباره کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در فیلم «خروج» تاکید کرد: من پیشتر در سریال حلقه سبز سابقه همکاری با حاتمی کیا را داشته ام و در حال حاضر هم خیلی خوشحالم که بار دیگر می توانم در اثری سینمایی کنار وی باشم.

وی حاتمی کیا را کارگردانی دقیق خواند و اظهار کرد: یکی از دلایلی که فیلمبرداری مدت زیادی را می طلبد، این است که حاتمی کیا با دقت و وسواس بسیار زیادی در حال ساخت «خروج» است و من با توجه به کیفیت اثر پیش بینی می کنم که اثر بسیار خوبی راهی جشنواره فیلم فجر خواهد شد. در حال حاضر فیلمبرداری در گچساران ادامه دارد و هنوز برنامه بعدی برای حضور در جاده اعلام نشده است.

تقی پور با اشاره به اینکه گروه تولید از مصاحبه درباره داستان و جزئیات، بازیگران را معذور کرده خاطرنشان کرد: واقعیت نمی توانم در مورد جزئیات فیلم صحبت کنم زیرا قرار است که بازیگران در مورد اثر مصاحبه خاصی نکنند، اما در همین حد می توانم بگویم که تاکنون تمامی بازیگران جلوی دوربین حاتمی کیا رفته اند و فیلمبرداری بیست و چهار ساعته ادامه دارد.