به گزارش افکارنیوز،

شایسته ایرانی بازیگر سریال «ترور خاموش»، با اشاره به نقاط ظریفی که در اجرای این نقش داشته، گفت: من در سریال «ترور خاموش» نقش یک ساقی مواد مخدر را بازی می‌کنم. نقشی که مورد استقبال واقع شده و به ویژه صحنه موتورسواری من برای مخاطبان جالب بود. این شخصیت نغمه نام دارد و در عین حال که شرایط زندگی و جامعه او را به این سمت کشانده که وارد چنین شغلی شود، او نسبت به خانواده‌اش احساس مسئؤلیت می‌کند.

 

قضاوت درباره «نغمه» ترورخاموش زود است/ مردم برایم آموزش موتورسواری می‌فرستند!

اخبار چهره ها - وی افزود: نغمه هم مثل بقیه آدم‌ها احساساتی می‌شود؛ با وجود رفتار خشنی که در شغلش دارد، با خانواده خود ملایم رفتار می‌کند و همین ویژگی‌ها نقش را باورپذیر کرده است.

این بازیگر سینما با بیان اینکه مابه ازای واقعی نقش خود را تا به حال از نزدیک ندیده و ملاقات با چنین افرادی را خطرناک می‌داند، تاکید کرد: صحبت و مشاوره با کارگردان و نویسنده به من کمک زیادی کرد تا بتوانم به این نقش نزدیک شوم. به ویژه که نوع رفتار‌های خاص نغمه برایم خیلی جذاب بود. از همین رو تمام انرژی‌ام را برای ایفای نقش گذاشتم.

قضاوت درباره «نغمه» ترورخاموش زود است/ مردم برایم آموزش موتورسواری می‌فرستند!

ایرانی یادآور شد: من برای رسیدن به این نقش مصاحبه‌هایی را که با زنانی مثل نغمه منتشر شده بود، خواندم.

وی با اشاره به اینکه بهتر است مخاطب درباره این نقش قضاوتی نکند، افزود: نغمه در قصه در موقعیت‌های متفاوتی دیده می‌شود و مورد قضاوت قرار می‌گیرد؛ اما باید صبر کنید تا دریابید قضاوت درستی داشته اید یا نه؟

قضاوت درباره «نغمه» ترورخاموش زود است/ مردم برایم آموزش موتورسواری می‌فرستند!

این بازیگر با بیان اینکه به این سریال علاقه دارد و حین تماشای آن می‌داند حتی اگر جواب یک پیامک را بدهد، بخشی از صحنه‌ها را از دست می‌دهد، تاکید کرد: واقعا دوست داشتم قصه نغمه در هر قسمت بیشتر باشد. البته همه بازیگران دلشان می‌خواهد در قصه خیلی بیشتر دیده شوند.

ایرانی در پایان از این نکته سخن گفت که خیلی‌ها در فضای مجازی برای او آموزش موتورسواری فرستاده اند و این موضوع نشان می‌دهد سریال بینندگانی از همه قشر‌ها را دارد.