به گزارش افکارنیوز،

محمد فیلی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: همچنان مشغول بازی در پروژه سینمایی «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا هستم، به دلیل مشغله فراوان در این پروژه نمی توانم به کار دیگری فکر کنم.

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: قرار بود در سریال «آشپزخانه» به ایفای یکی از نقش‌های اصلی بپردازم، اما با توجه به اینکه ما برای فیلمبرداری خروج در گچساران بودیم و فیلمبرداری آن سریال در شمال کشور رخ می‌داد، پروژه کنسل شد.

بازیگر فیلم سینمایی «خروج» درباره آخرین مراحل تولید فیلم سینمایی «خروج» اذعان کرد: در حال حاضر فیلمبرداری سکانس‌های مربوط به شهر گچساران به طور کامل به پایان رسیده است، گروه دیروز راهی تهران شده و حال بعد از دو روز استراحت فردا برای ادامه فیلمبرداری راهی شهر قم خواهیم شد.

وی درباره دلیل فیلمبرداری در شهر قم تاکید کرد: واقعیت امر ما فیلمنامه‌ای نداریم که بدانیم چرا راهی شهر قم می‌شویم، من نمی‌دانم شاید همچنان درگیر سکانس‌های جاده‌ای شویم و یا به شهر قم رفته و سکانس هایی را در آنجا فیلمبرداری کنیم.

فیلی درباره کیفیت ساخت فیلم سینمایی «خروج» خاطرنشان کرد: من به شخصه از حضور در این فیلم لذت می برم، هیچ ماست‌بندی نمی‌گوید ماست من ترش است، از نظر من قضاوت را باید به مردم سپرد اما خود من از کیفیت اثر راضی هستم.