به گزارش افکارنیوز،

مهران مهام تهیه کننده تلویزیون پیرامون زمان و مکان برگزاری مراسم تشییع مجید اوجی تهیه کننده پیشکسوت گفت: در حال حاضر نامه نگاری‌ها برای تشییع و خاکسپاری اوجی در قطعه هنرمندان در حال پیگیری است، البته به شخصه به این روند نقدهای فراوانی دارم زیرا مشکلات بسیاری را به همراه می آورد.

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: نامه درخواست برای خاکسپاری مجید اوجی در قطعه هنرمندان به صدا و سیما رفته و پس از تایید این نهاد هم اکنون در راه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، به امید خدا بعد از تایید این نهاد با نظر نهایی فلورا سام همسر مجید اوجی زمان تشییع مشخص خواهد شد.

این تهیه کننده تلویزیون درباره دلیل و چگونگی فوت مجید اوجی تاکید کرد: وی به دلیل سکته قلبی از بین ما رفت، البته اوجی سالهای سال با بیماری سرطان لنف دست و پنجه نرم می کرد و سکته قلبی هم ناشی از ضعیف شدن بدن بر اساس سرطان بود. 

مهام پیرامون مراسم تشییع مجید اوجی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که تا عصر امروز تمامی مراحل برای برگزاری تشییع طی شود، حتی با مدیرعامل بهشت زهرا نیز صحبت های نهایی صورت گرفته و هم اکنون تنها تایید ارشاد مانده است.