به گزارش افکارنیوز،

داریوش فرهنگ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر پیشنهادات متفاوتی از سینما و تلویزیون دارم، اما ترجیحم بر این است که کمی با وسواس انتخاب کنم، به همین دلیل هنوز هیچکدام از پروژه‌ها قطعی نشده است.

اخبار چهره ها - وی درباره احتمال ساخت اثر سینمایی خود اضافه کرد: فیلمنامه و طرح برای ساخت اثر سینمایی زیاد است، اما در ابتدا باید پیشنهاد ساخت آن را داشته باشم، زیرا این پروسه نیازمند جذب سرمایه و بودجه مناسب خواهد بود.

بازیگر سریال تلویزیونی «گاندو» در مورد احتمال حضورش در فصل دوم این اثر تاکید کرد: در حال حاضر صحبت‌های اولیه برای حضورم در فصل دوم گاندو انجام شده و به نوعی دوست دارم در این پروژه حضور داشته باشم، منتها هنوز درباره گاندو ۲ حرف زدن خیلی زود است.

وی پیرامون زمان احتمالی ساخت فصل دوم سریال «گاندو» اظهار کرد: صحبت‌ها بسیار اولیه است، هنوز فیلمنامه‌ای ارائه نشده و یا جلسه‌ای شکل نگرفته تا بتوان در مورد زمان فیلمبرداری یا شروع پیش تولید گاندو صحبت کرد.

فرهنگ درباره دلیل کم کار بودن خود در عرصه سینما خاطرنشان کرد: به شخصه معتقدم که باید پیشنهاد خوب باشد تا بتوانم در آن بازی کنم، در وضعیت فعلی نمی‌توانم در مورد سینما حرف ویژه‌ای بزنم، اما در کل هنوز پیشنهاد جذابی برای حضورم در سینما نداشته ام.