به گزارش افکارنیوز،

کنسرت رضا بهرام خواننده پاپ کشورمان شب گذشته دوشنبه ۲۳ دی ماه در تالار رویال هال (هتل اسپیناس پالاس) برگزار شد.

اخبار چهره ها - در ابتدای این کنسرت رضا بهرام و گروهش در سکوت وارد سالن شدند که این خواننده جوان گفت: ما برخلاف دفعات گذشته که پرانرژی و ریتمیک وارد صحنه می‌شدیم، این بار در سکوت وارد شدیم و از شما می‌خواهم به احترام عزیزان و درگذشتگان حوادث اخیر کشور یک دقیقه سکوت کنیم.

وی بعد از سکوت یک دقیقه‌ای و ضمن عرض سلام و خوشامدگویی به حاضران در این کنسرت عنوان کرد: با احترام قطعه «شب‌های بعد از تو» را به بازماندگان حوادث اخیر تقدیم می‌کنم.

رضا بهرام در ادامه قطعات «آرامش» و «بیمار» را اجرا و بیان کرد: در بین قطعاتم قطعه‌ای هست که همیشه برای اجرایش ذوق و شوق دارم و خیلی آن را دوست دارم اسم این ترک «هیچ» است و در ادامه این قطعه را اجرا کرد.

این خواننده دهه هفتادی در ادامه «گل عشق» را خواند و سپس گفت: امشب می‌خواهم یک نفر روی استیج بیاید که برای من و ساخت آثارم زحمت‌های زیادی کشیده و در تولید ترک‌های من نقش پررنگی داشته، او حامد دهقانی است که ترانه خیلی از آهنگ‌های من را گفته و برای من آهنگسازی کرده است. قطعه‌ای که به‌عنوان ساخته مشترک من و حامد شنیدید «از عشق بگو» بود. وی در ادامه این قطعه را برای حضار اجرا کرد.

بهرام در ادامه از انتشار قطعه جدید خود با نام «لطف» تا ۲ هفته دیگر خبر داد و بخشی از آن را در این کنسرت خواند.

ترک «مو به مو» دیگر قطعه‌ای بود که این خواننده پاپ اجرا کرد و در ادامه همین قطعه را بدون ابزارهای موسیقی خواند و اینگونه به شایعه‌ای که هفته پیش ناظر به پلی‌بک‌خوانی‌اش در یکی از کنسرت‌ها ایجاد شده بود پاسخ عملی داد و به کنایه و با خنده گفت: گفتم دور هم هستیم، پلی بکی هم کرده باشیم!

«کجایی»، «آتش» و «کاش» قطعات دیگری بود که رضا بهرام به اجرای آن‌ها پرداخت و در ادامه نوزانده‌های گروهش را معرفی و عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم که نوازنده‌های گروه من قبل از اینکه حرفه‌ای باشند، از نظر اخلاقی حرفه‌ای هستند.

وی بعد از معرفی گروهش با لهجه یزدی گفت: به افتخار بچه‌های یزد دست بزنید.

بهرام در ادامه قطعه «دل» را اجرا و اظهار کرد: یکی از تأثیرگذارترین افراد در زندگی کاری و شخصی من محمدحسین توتونچیان است و از شما می‌خواهم به افتخار او دست بزنید.

او سپس «عادلانه نیست» را خواند. این خواننده جوان سپس گفت: ترکی که می‌خواهم برایتان اجرا کنم حاصل روزهای احساسی و سخت‌ترین روزهای زندگی من است. آن را با تمام وجود خواندم و فکر می‌کنم همه شما دوست داشته باشید. این ترک «دیوانه بود.

وی بیان کرد: «دیوانه» قطعه بسیار خیلی غم انگیزی است اما خوشحالم که آن را دوست داشتید.

رضا بهرام در پایان ۲ قطعه پرطرفدارش با نام «گل عشق» و «کاش» را دوباره برای حاضران اجرا کرد.

تازه‌ترین کنسرت رضا بهرام توسط شرکت آواسازان ققنوس به تهیه‌کنندگی محمدحسین توتونچیان برگزار شد.