به گزارش افکارنیوز،

سعید محسنی کارگردان نمایش «کلاغ ها» که از استان اصفهان در بخش استانی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اجرا دارد، درخصوص اجرای این نمایش ، گفت: نمایش «کلاغ ها» قصه دو انسان مفلوک است که بر مبنای افسانه و باور قدیمی که گفته شده اگر شخصی عشق دو کلاغ را ببیند فطعا آرزویش برآورده خواهد شد، دو کلاغ را به قفس می‌اندازند.

اخبار چهره ها - وی افزود: در حین داستان شخص سومی به آن‌ها اضافه می‌شود که او این باور را به چالش می‌کشد و قصه را وارد فاز دراماتیک می‌کند که در نهایت با روایتی غم بار به پایان می‌رسد.

کارگردان نمایش «کلاغ ها» درخصوص اجرای این نمایش در استان اصفهان بیان کرد: ما در شرایطی نمایش را آماده اجرا کردیم که سالن‌های شهر مشغول تعمیرات بودند و ما سالنی بدون تجهیزات را برای اجرا گرفتیم و با تلاش فراوان آن را تجهیز کردیم؛ تجربه خاصی که این متن و اجرا دارد و استفاده از لهجه اصفهانی برای نمایشی دراماتیک سبب شد تا بازخورد‌های مخاطبان را بسنجم.

وی افزود: استقبال تماشاگران در اصفهان فراتر از انتظار ما بود، این نمایش ۲۲ اجرا در اصفهان داشت و جزو پرمخاطب‌ترین نمایش‌های شهر شد.

محسنی درباره حضور خود در سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: من ۲۰ سال پیش در جشنواره بین المللی تئاتر فجر شرکت کرده بودم و دلیل شرکت من در این دوره از جشنواره این بود که تهران بداند، تئاتر اصفهان فعال است و ما هم در این عرصه فعالیت داریم.

کارگردان نمایش «کلاغ ها» درباره این دوره از جشنواره بین المللی تئاتر فجر گفت: ماجرا کمی پیچیده شده و حرف زدن درباره آن نیز دشوار است. از نظر من اگر کسی سخنی دارد آن را با هنر خود بیان کند و فرصت را غنیمت بشمارد. من از دوستان تهران خصوصا دوستان داستان نویس برای تماشای نمایش «کلاغ ها» دعوت می‌کنم.