به گزارش افکارنیوز،

ناهید مسلمی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: امسال بازی در فیلم سینمایی «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت را پشت سر گذاشتم که امروز در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی می‌شود.

اخبار چهره ها - وی درباره حضورش در فیلم «شنای پروانه» اضافه کرد: از همان ابتدا از سوی کارگردان برای حضور در این فیلم با من صحبت شده بود، منتها من درگیر اجرای تئاتر بودم و از همان ابتدا نتوانستم که به گروه اضافه شوم، فیلمبرداری آغاز شد و من بعد از اینکه تئاترم به تعویق افتاد، خوشبختانه جلوی دوربین رفتم و هم‌اکنون بازی من در آن به اتمام رسیده است.

بازیگر «سریال شهرزاد» در همین راستا ادامه داد: بیش از یک هفته سر فیلمبرداری شنای پروانه حاضر بوده‌ام، تمامی لوکیشن‌های فیلم در شهر تهران است و به نظرم فیلمی قابل دفاع در جشنواره امسال خواهد بود. 

وی با اشاره به فیلمنامه فیلم سینمایی « شنای پروانه » تاکید کرد: اولین بار که فیلمنامه شنای پروانه را خواندم شگفت زده شدم، به نظرم این فیلمنامه بسیار منحصر به فرد، به روز و جذاب است، از لحاظ کارگردانی هم در همین مدت کوتاه از حضور در کنار محمد کارت لذت بردم. 

بازیگر سریال «زوج و فرد» درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری اضافه کرد: علاوه بر شنای پروانه در فیلم سینمایی «سگ بند» به کارگردانی مهران احمدی به ایفای نقش پرداختم که این فیلم برای اکران عمومی در سینماهای کشور آماده شده است. سگ بند در فضایی کاملاً کمدی ساخته شده و از جنس کمدی درست و سالم است،

ناهید مسلمی درباره احتمال نامزد شدن خود در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: من اگر قرار باشد در جشنواره‌ای نامزد شوم در تئاتر احتمال بسیار بیشتری دارد، نقش‌های من در این دو فیلم کوتاه هستند و واقعیت اصلاً به این مسئله فکر نکرده ام.