به گزارش افکارنیوز،

عنایت بخشی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: فعلاً مشغول کار خاصی نیستم، چندین پیشنهاد داشتم اما به دلیل شیوع ویروس کرونا عقب افتاده و من همچنان منتظرم تا زمان فیلمبرداری اعلام شود.

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: در حال حاضر اکثریت پروژه‌ها تعطیل شده‌اند، مقصر هم کسی نیست زیرا به دلیل شیوع بیماری کرونا همه مجبور به تعطیلی شده‌‌اند، البته برخی همچنان مشغول کار هستند که زیاد خوب نیست زیرا بیماری خطرناکی در دنیا شایع شده است.

بازیگر سریال تلویزیونی «امام علی (ع)» در همین راستا ادامه داد: این روزها بنا به سن و مشکلات جسمانی کاملاً در خانه می‌مانم زیرا به هیچ وجه به صلاح نیست از خانه بیرون بروم، برای سنین من کرونا خطر بیشتری دارد پس چه بهتر که شرایط را درک کرده و در خانه بمانم. 

وی با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی بیان کرد: همه مردم باید قوانین و اصول بهداشتی لازمه را رعایت کنند، بیماری شوخی بردار نیست که بخواهیم به سادگی از کنار آن بگذریم پس همواره به یاد داشته باشیم که اولین راه مقابله پیشگیری است. 

این بازیگر پیشکسوت بر توکل به خدا و ائمه اطهار در برابر شیوع چنین بیماری‌هایی تاکید و اظهار کرد: از مردم می‌خواهم استرس نداشته باشند، بیماری سختی است اما نباید روحیه خود را از دست بدهند، بهترین راه توکل به خدا و ائمه اطهار و رعایت بهداشت است، به امید خدا این بیماری به زودی از کشور خارج می‌شود. 

بخشی با اشاره به لزوم خانه نشینی مردم خاطرنشان کرد: بهترین کار در وضعیت فعلی ماندن در خانه است، به هیچ وجه از خانه به دلایل غیر ضروری بیرون نروید زیرا با این کار جان عزیزانتان را به خطر می‌اندازید.