به گزارش افکارنیوز،

امیر غفارمنش، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «مهربانو» به کارگردانی سعید سهیلی هستم، در این اثر با مسعود رایگان، بهنام تشکر، بهراد خرازی، دیبا زاهدی و مهدی میامی همبازی هستم. 

اخبار چهره ها - وی درباره کیفیت سریال « مهربانو » افزود: این سریال عالی است، از نظر من از آن دسته سریالهای فوق العاده سالهای اخیر تلویزیون خواهد شد، امیدوارم این سریال با پخش خوبی هم همراه شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون دلیل کیفیت بالای سریال «مهربانو» را اینگونه تشریح کرد: همدلی ویژه گروه، مدیریت خوب تهیه کننده و کارگردان از جمله دلایل اصلی موفقیت این اثر در تولید بوده و سعید سلطانی در کارگردانی نیز فوق العاده است، می‌توانم به جرات بگویم که سلطانی یکی از بهترین کارگردانانی است که با وی همکاری داشته‌ام و سر کار وی آرامش لذتبخشی را تجربه می‌کنم. 

وی درباره نقش خود در سریال «مهربانو» اضافه کرد: سریال مهربانو اثری با بودجه خوب و از جمله آثاری است که تلویزیون اهمیت زیادی به آن می‌دهد، نقش من در این اثر کاملا جدی است و به نوعی با بیشتر آثاری که در آنها بازی داشته ام متفاوت است. 

بازیگر سریال «مهربانو» درباره مضمون این سریال افزود: داستان سریال «مهربانو» در دوره زمانی پهلوی دوم رخ می‌دهد، تولید طولانی مدتی داشته و تا به امروز همه چیز به خوبی در آن طی شده است. نزدیک به بیست روز دیگر از فیلمبرداری کار من باقی مانده و به زودی بازی من در این سریال تمام می‌شود، کلیت سریال هم تا دو ماه دیگر به پایان می رسد. 

بازیگر سریال «دردسرهای عظیم» درباره بازیگری در دوران کرونا تاکید کرد: تمامی اصول بهداشتی و پروتکل‌ها در پشت صحنه این سریال به خوبی رعایت می شود، همه با ماسک در شهرک غزالی به عنوان لوکیشن اثر با رعایت کامل نکات بهداشتی توسط تمامی گروه حاضر می‌شویم.

امیر غفارمنش درباره زمان پخش سریال «مهربانو» تصریح کرد: به احتمال فراوان این سریال مهر و آبان امسال و همزمان با ماه محرم و صفر روی آنتن می‌رود.

وی درباره بازگشایی سینماها و فروش کم آثار سینمایی طی تیر و مرداد ماه سال جاری خاطرنشان کرد: از نظر من تکنولوژی باید به داد سینمای امروز برسد، باید بستری مناسب و امن برای پخش آثار در اینترنت ایجاد کنیم، این اتفاق علاوه بر موفقیت سینما خدمتی به جامعه پزشکی هم خواهد بود، جامعه‌ای که طی ماه‌های گذشته ایثار فراوانی کرده است، سینمای امروز ما نیازمند تغییری اساسی در سیستم پخش است، از نظر من می توان راهی پیدا کرد که سینماگران هم بدون ترس از قاچاق اثرشان راهی چرخه اکران آنلاین شوند.