به گزارش افکارنیوز،

نادر فلاح، پیرامون دلیل موفقیت سریال «زمین گرم» در میان مخاطبان تلویزیون گفت: بنده هم پیغام‌های محبت آمیز فراوانی نسبت به سریال «زمین گرم» دریافت کرده ام، از نظر من دلیل موفقیت این سریال حضور «سعید نعمت الله» در مقام نویسنده و کارگردان اثر است، نعمت الله سال‌ها در عرصه نویسندگی فعالیت داشته و حال با دقت فراوان کارگردانی خوبی را ارائه داده است.

اخبار چهره ها - وی در همین راستا ادامه داد: من فکر می‌کنم که اشراف کامل سعید نعمت الله به فیلمنامه «زمین گرم» و همچنین آشنایی کامل به فضای اثر و قاب بندی‌های درست باعث شده تا مخاطب با این سریال ارتباط برقرار کند، در ضمن موضوع این سریال برای تماشاگران جذاب است و به همین دلیل آن را پیگیری می‌کنند.

بازیگر سریال « زمین گرم » درباره ایفای نقش منفی خود در این سریال اضافه کرد: واقعیت امر به دلیل اینکه در خیابان ماسک می‌زنم زیاد از سوی مردم شناسایی نمی‌شوم تا بخواهم بازخورد‌های مستقیم را دریافت کنم، اما بازخورد‌ها در فضای مجازی بسیار خوب است، شاید قبل‌تر مردم بازیگر نقش منفی را متهم می‌کردند، اما امروزه کاملا می‌دانند که بازیگر ایفاگر آن کاراکتر است و دلیلی ندارد خودش اینگونه باشد.

وی در همین رابطه تاکید کرد: من پیش از سریال «زمین گرم» نقش منفی بازی کرده ام، اما می‌خواهم از این به بعد کمتر سراغ اینگونه نقش‌ها بروم، زیرا متاسفانه ممکن است روی من برچسب بخورد که تنها در ایفای نقش‌های منفی تبحر دارم، به همین دلیل از این به بعد کمتر نقش منفی بازی می‌کنم، از سویی تکرار و توالی ایفای نقش‌های منفی در روحیه بازیگر تاثیر منفی خواهد گذاشت.

وی درباره ادامه سریال «زمین گرم» اضافه کرد: داستان سریال زمین گرم در دو سه قسمت آینده تغییرات فراوانی کرده و مخاطب را شوکه می‌کند، نقش من هم در ادامه داستان تغییر خواهد کرد و تا انتها در این حد منفی و آزار دهنده نخواهد ماند.

بازیگر فیلم سینمایی «درخونگاه» ادامه داد: امیدوارم با توجه به روند پخش اثر، سریال «زمین گرم» در ادامه بتواند با همین قدرت پیش برود تا مخاطبان بیشتری هم پای تلویزیون بنشاند، در کل این سریال تجربه خوبی در کارنامه کاری من بوده و کاملا قابل دفاع است.

نادر فلاح درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: واقعیت امر پیشنهاداتی دارم، اما هنوز هیچکدام جدی نشده است، البته در این میان سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجنبی راعی هم هست که در آن بازی می‌کنم، اما به دلیل مشکلات مالی فعلا متوقف شده است.